Вони витерпіли усе. Тоттенгем знову шокував Ман Сіті

Ман СітіТоттенгем – без сумніву ключовий матч туру в АПЛ. Команда Пепа Гвардіоли має боржок перед суперником ще із минулого сезону, коли в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів Шпори вибили Ман Сіті. Олександр Зінченко вже незмінний гравець основи Містян і у цьому матчі він теж вийшов із перших хвилин.

Ман Сіті почав матч із тотального контролю м’яча. Однак було помітно, що Тоттенгем не проти такого сценарію. Гравці атакувальної ланки гостей навіть не пресингували захисників Ман Сіті. Господарі методично шукали варіанту долання захисту суперника. Класний простріл виконав Зінченко та на ударну позицію ніхто із партнерів так і не встиг. Дуже активно матч почав Бернарду Сілва. Португалець часто індивідуальними діями збирав біля себе кількох суперників. Але усі намагання команди Гвардіоли переривав Тоттенгем до 20-ї хвилини.

Де Брюйне опинився між лініями футболістів лондонців і одразу ж вирізав просто ідеальний навіс на дальню стійку. Там про свого суперника повністю забув Вокер-Пітерс, а Стерлінг філігранно пробив під стійку – 1:0. Радів Манчестер недовго. Після забитого м’яча команда Пепа Гвардіоли трішки зменшила тиск на суперника і підпустила його на свою половину поля. Цим миттєво скористався Тоттенгем. Ламела отримав м’яч і багато простору. Родрі почав пласуватись перед суперником і це дозволило аргентинцю виконати обвідний удар, який не одразу помітив Едерсон – 1:1.

Рівний рахунок на табло повернув гру до початкового сценарію. Надалі знову Сіті володів ситуацією. І знову свій геній продемонстрував Кевін Де Брюйне. Бельгієць обігрався із Бернарду Сілвою і віддав точний простріл на Агуеро – 2:1. До кінця першого тайму Де Брюйне міг оформити і третій асист, але королівською передачею не скористався Гюндоган і пробив повз ворота.

Другий тайм почався із активнішого пресингу Тоттенгема, але гравці Ман Сіті майстерно з-під нього виходили. Зінченко завдав потужного дального удару – Лльоріс впорався. Маурісіо Почеттіно продемонстрував фантастичне тренерське чуття. На 56-й хвилині матчу тренер Тоттенгема перед подачею кутового випустив на поле. Лукас Моура першим же дотиком до м’яча відправив його у ворота. Бразилець провів на полі не більше 15 секунд! Згодом вже Гвардіола відповів своєю заміною: Жезус поміняв Агуеро. Однак свій перший момент манчестерський бразилець не використав. Жезус задріботів із м’ячем у штрафному майданчику Тоттенгема і не зумів завдати удару.

Свою ледь не другу гостру атаку в таймі провів Тоттенгем із флангу Зінченка. Моура протиснув українця і виконав простріл, який нейтралізував Отаменді. У відповідь від Сіті знову пробивав Жезус. Габріел замикав головою навіс від Де Брюйне, але неточно. Наприкінці гри пошкодження отримав Олександр Зінченко. Однак у Ман Сіті замін вже не залишалось, тому після отримання медичної допомоги повернувся у гру. Якщо вихід на заміну Моури у Тоттенгема призвів до забитого м’яча, то вихід Мареза у Ман Сіті тільки створив проблеми Містянам.

Алжирець двічі поспіль в однаковій манері намагався обіграти Ндомбеле і двічі це завершувалось невдачею. А ось інший гравець Ман Сіті, який вийшов на заміну Габріел Жезус врятував перемогу для Ман Сіті. Під час подачі кутового забули його на дальній стійці. Жезус м’яч прийняв і потужно проби в кут – 3:2. АЛЕ після підказки бригади VAR арбітр зафіксував гру рукою Ляпорта під час скидання м’яча і скасував гол. Із таким лігочемпіонівським дежавю матч завершився у нічию 2:2.