Ювентус чи не найкраще вміє вичікувати слушний момент і підписувати гравців світового рівня безкоштовно. Схоже, туринці обрали собі нову ціль. При чому у цій ситуації чемпіон Італії має намір підписати у статусі вільного агента одразу двох гравців.

Маурісіо Почеттіно встиг зрадіти, що один із ключових гравців Тоттенгема Крістіан Еріксен не залишив команду впродовж літнього трансферного вікна, але, можливо, зарано. Нового контракту зі своїм теперішнім клубом данець досі не підписав, а термін чинної угоди спливає наступного літа. Це означає, що вже із 30 грудня будь-який клуб зможе запропонувати Еріксену підписати попередній контракт. І хто може стати таким клубом? Звичайно ж, Ювентус!

Туринці пильно стежать за розвитком ситуації навколо Крістіана Еріксена і, якщо данець не продовжить контракт із Тоттенгемом, готові увімкнутися у боротьбу за футболіста. Але не тільки контракт Еріксена завершується наступного літа. Аналогічна ситуація зі ще одним гравцем Шпор Тобі Алдервейрельдом. Бельгієць теж поки не може дійти згоди з керівництвом щодо пролонгування контракту і теж потрапив до сфери інтересів Ювентуса.

Головним конкурентом Юве у змаганні за лондонський дует вільних агентів стане мадридський Реал. Іспанці влітку намагалися придбати Еріксена, але Тоттенгем не захотів відпускати свого лідера менше, ніж за 150 мільйонів євро.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Прохання однієї родини почули. Історія людяності з Англії

В регіональній аматорській лізі Англії у клубі Метлок Таун сталася трагедія …