Домашня сторінка Актуально Вони зробили це знову! Збірна України вдруге поспіль приголомшує Францію

3
13,915

Забракло дещиці

Розклади перед матчем

Після драматичної нічиєї у поєдинку з Казахстаном (2:2) збірна України максимально ускладнила собі завдання виходу до ЧС-2022. Адже після чотирьох турів команда мала 4 очки. Щоби залишити собі бодай якісь шанси поборотися за перше місце в групі, де лідирують французи з 8 балами, синьо-жовтим потрібна була перемога. Нічия фактично позбавляла Україну будь-яких шансів кваліфікуватися напряму, але давала би непогані перспективи у боротьбі за друге місце.

Стартовий склад збірної України

У порівнянні з попереднім матчем із казахами Олександр Петраков зробив п’ять змін. Замість Караваєва праворуч на фланзі вийшов Тимчик. Також із перших хвилин з’явилися Циганков, Шапаренко, Кривцов та Степаненко.

Перший тайм

Обидві команди дуже динамічно розпочали поєдинок, але, попри гру на високих швидкостях, за перші двадцять хвилин не було жодного гольового моменту. Можна згадати тільки удар головою Погба після подачі з кутового. Але в тому епізоді м’яч полетів просто у руки Пятову.

На 27-й хвилині французи розіграли непогану комбінацію, яка закінчилася небезпечним пострілом. Погба закинув уперед на Марсьяля, нападник збірної Франції несвідомо скинув головою на Грізманна і той пробив дуже сильно та незручно для голкіпера. М’яч вдарився об газон і, на щастя, збірної України, пройшов у декількох сантиметрах поруч зі стійкою.

Підопічні Петракова на цю нагоду французів відповіли супермоментом. Після подачі від кутового прапорця Ярмоленко, який відклеївся від Рабйо і залишився сам, стріляв злету з правої ноги – Льоріс відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Забарний. Захисник збірної України завдав удару  з розвороту з лівої із меж воротарської зони, але м’яч пролетів над поперечкою.

Ще за декілька хвилин гравці збірної України чудово розіграли стандарт і Ярмоленко, якого знову загубили захисники, пробивав головою, але просто у Льоріса.

Найцікавіше обидві команди приберегли на кінець першого тайму

Спочатку Марсьяль після зрячої передачі від Погба виходив віч-на-віч із Пятовим, але виграти дуель в українського голкіпера йому не вдалося.

І майже одразу українці покарали французів. Яремчук проліз по лівому флангу і прострілив до штрафного майданчика на Циганкова. Першим на м’ячі був захисник збірної Францїі Зума і він невдало вибив просто на Шапаренка, який з-за меж штрафної зони технічно пробив у дев’ятку – 1:0!

На старті другого тайму збірна Франції швидко зрівняла рахунок

Сталося це на 50-й хвилині зустрічі. Коман виконав подачі з правого флангу, Рабйо виграв повітряну боротьбу на лінії воротарської зони і пробив головою. М’яч влучив у спину Забарному і відлетів до Марсьяля, який із декількох метрів розстріляв Пятова – 1:1. Відзначимо, що голкіпер збірної України встиг виставити ногу, але удар був настільки сильний, що м’яч від воротаря Шахтаря залетів у сітку воріт.

Гравці збірної не опустили голови після пропущеного м’яча і продовжили шукати свій момент попереду. Непогано намагався упіймати Льоріса Циганков. Гравець Динамо спробував прямим ударом з кутового закрутити м’яч у ворота і лише голова Погба врятувала французів.

Згодом Грізманн міг виводити Францію вперед. Захисники збірної України не втримали гравця Атлетико Мадрид і він з меж штрафного майданчика спокійно пробивав по воротах – м’яч пролетів трохи вище.

На 78-й хвилині французи знову були близькі, щоби забити. Бензема в оточенні трьох захисників збірної України у штрафному майданчику скинув на Діабі, той прибрав Тимчика і з шести метрів розстрілював ворота Пятова, але поцілив у стійку.

До кінця зустірчі збірна України намагалася забити вдруге, але їй це так і не вдалося. Наша національна команда знову грає 1:1 з чемпіонами світу у відборі до ЧС-2022, але після 5-ти турів збірна України має лише 5 очок і тепер може претендувати тільки на другу сходинку в групі D, що виводить до плей-оф.

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …