Воротар-катастрофа. Голкіпер Дженоа вбиває команду Шевченка в битві з Міланом. ВІДЕО

Досвідчений гравець припустився банальних помилок.

Дженоа Андрія Шевченка у 15 турі Серії А приймала другу команду чемпіонату – Мілан.

Кадрові проблеми господарів не вселяли надію у битві з фаворитом. Генуезці сподівалися зіграти від захисту, але всі плани зруйнувала погана гра голкіпера Дженоа Сальваторе Сірігу. Вже на 10 хвилині ексворотар ПСЖ пропустив м'яч після удару зі штрафного від Ібрагімовича. Удар у шведа вийшов непоганим, але є питання до Сірігу, який виставив незрозумілу стінку і сам же за нею "сховався" – 0:1.

Господарі мали жахливий вигляд в наступальних діях, а перед перервою Мілан організував ще один гол. Мессіас після відскоку м'яча від захисника суперника головою пробив точно у дальній кут воріт Сірігу. Питання до голкіпера є і в цьому моменті, адже італієць стрибав на місці, через що не дістався до м'яча – 0:2.

Після перерви рахунок до розгромного довів все той же Мессіас. Бразилець точним ударом в дальній кут (без шансів для Сірігу, який навіть не стрибав) зробив рахунок 0:3!

Міг Портанова підсолодити поразку, забивши розкішний м'яч. Півзахисник генуезців спробував перекинути Меньяна, але француз дограв до кінця і витягнув м'яч з-під поперечки власних воріт.

Андрій Шевченко продовжує мріяти про першу перемогу з Дженоа.

Читайете також: Зміна вектора. Екстренера Шахтаря хочуть бачити за океаном