Ворскла – Арсенал: Виїзна домашня поразка

Горезвісний поєдинок Ворскли з Арсеналом все-таки відбувся в Києві.

Команда Сачка настраждалася останніми днями через рішення УЄФА у зв’язку із уведенням воєнного стану у 10-ти областях України. Функціонери перенесли матч із Полтави до Києва, позбавивши місцевих уболівальників свята футболу, на яке чекало все місто.

Ворскла приїхала до Києва і вирішила зіграти у футбол, не закриваючись в обороні. Для цього тренер української команди виставив найсильніших гравців:

Матч року для FC Vorskla🔝Стартова 11-ка Василя Сачка на гру з Арсеналом😎Дадуть бій канонірам❓

Опубліковано FootballHub Четвер, 29 листопад 2018 р.

Свої атакувальні наміри полтавці продемонстрували вже на 3 хвилині. Навіс Ребенка зі штрафного небезпечним ударом завершив Коломоєць – трохи вище воріт.

Відповідь Арсенала, який цього вечора вийшов експериментальним складом, була гольовою. Ремзі вивів Нкетія віч-на-віч із Шустом, але нападник не встиг пробити по воротах – Артур вибив м’яч з-під ніг англійця, на жаль, просто на Сміта Роу, якому залишалося влучити у порожні ворота (Шуст викинувся на Нкетія) – 0:1.

Індивідуальні помилки захисників Ворскли у першому таймі гравці Арсенала не мали наміру пробачати. Ремзі вирішив обіграти декількох захисників у штрафному майданчику полтавців – Пердута в нього врізався. Навіщо фолити проти гравця, який рухається у бік від воріт – не зрозуміло, але арбітр резонно вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий вирок впевнено реалізував – 0:2.

Безжальність канонірів підтвердив Віллок. Ребенок обрізався в центрі поля, Гендузі віддав чудову вертикальну передачу на Віллока, якого Даллку чомусь вирішив супроводжувати, замість того, щоб зустрічати відбиранням. Молодий талант Арсенала такою люб’язністю захисника Ворскли скористався – удар з-під захисника точно у дальній кут воріт Шуста – 0:3!

Удар Кулача метрів із 30 після перехоплення ще більше увігнав у депресію – м’яч звалився з ноги і полетів у бік кутового прапорця…

По перерві знову забив Сміт Роу, але святкування англійців зіпсував головний арбітр, який зафіксував порушення правил з боку Нкетія. Майже одразу свій найкращий шанс у матчі створила Ворскла. Карека пробивав по воротах, але влучив у гравця Арсенала. Рикошет від каноніра допоміг ворсклянам і Пердута розстрілював Чеха – голкіпер команди Емері на стадіоні не замерз і здійснив сейв.

Дуже прагнув Сміт Роу оформити дубль у цьому матчі, проте проти такого плану був Шуст – удар англійця голкіпер номінальних господарів із дев’ятки потягнув.

Хотіла Ворскла забити м’яч престижу, але Ребенок після прострілу Кане та скидання Кареки пробив у Дженкінсона. А сам Карека вже у компенсований арбітром час із лінії воротарського пробив повз ворота Чеха.

На жаль, на відміну від лондонського поєдинку, Ворсклі не вдалося бодай раз засмутити англійських гостей – 0:3 на табло НСК Олімпійського.