Ворскла – Динамо. Труднощі киян в Полтаві

Центральний матч 29 туру Української Прем’єр Ліги відбувся у Полтаві.

Олександр Хацкевич після звитяги над Шахтарем не змінює стартовий склад. Кияни перебувають у прекрасній формі, про що свідчать результати, а Ворскла продовжує заочно боротися із Зорею за 3 місце в чемпіонаті. Минулого туру Динамо легко розібралося у Львові з Вересом (4:1), а Ворскла попсувала нерви Шахтарю у Харкові (4:2).

Перший тайм не подарував великої кількості небезпечних моментів. Здавалося, що Динамо хоче завести м’яч у ворота. Кияни грішили зайвим пасом, через що було обмаль ударів по воротах господарів, а якщо бути точним, то всього 1 (і той повз площину воріт Шуста). Гравці Ворскли навпаки намагалися пробивати з будь-якої більш-менш зручної позиції. Команда Сачка вдало використовувала командний пресинг, що значно ускладнило завдання киянам (забити гол).

Після сухого першого тайму тренер Динамо вдався до замін. Спочатку Шепелєва замінив Шапаренко, який відновився після травми ключиці, а за декілька хвилин Хацкевич кинув у бій Мбокані, який змінив опорника Буяльського. Ці тактичні ходи дуже швидко принесли результат. Швидка флангова атака Динамо завершилася прострілом на одинадцятиметрову позначку від Кенджори – там і був Мбокані. Конголезець неоковирним, але влучним ударом відкрив рахунок.

Ворскла 0:1 Динамо. Гол Мбокані

FC Vorskla не встояла вдома перед FC Dynamo Kyiv💥0:1Мбокані – man of the match, забив другим дотиком💪Щоправда, чи хотів саме так пробити – питання😅

Опубліковано FootballHub 29 квітня 2018 р.

Гол гостей знітив господарів, які майже повністю перестали грати в атаці. Динамо натомість продовжувало використовувати перевагу в атаці. Супернагоду втратив Шапаренко, який не реалізував вихід віч-на-віч із Шустом, а добивання в порожні ворота змарнував Мбокані.

1:0 – гонка за золотом триває. Боротьба за бронзу загострюється.