Кубок України. Ворскла створює сенсацію у Чернігові!

Десна несподівно програє полтавській Ворсклі у чвертьфіналі Кубка України і зосереджується на УПЛ.

Карантин

Перший матч в Україні, що проводиться без глядачів через боротьбу з коронавірусом, відбувся в Чернігові.

Втім, Сіверяни креативно підійшли до покращення картинки з порожніх трибун…

Фото Володимира Звєрова Гольова мовчанка до перерви

Один із найкращих гольових моментів у першому таймі мав Тотовицький. Він скористався вчасним підкатом і перехопленням опорного півзахисника Єрмакова, вийшов на ударну позицію і потужно пробив. Вище воріт!

Не менш небезпечний момент невдовзі створила Ворскла. Тепер чудово у відборі зіграв Кане і віддав гостру передачу на Луізао. Бразилець міг забивати, але м’яч після його удару парирував Паст. Чудовий сейв воротаря Десни.

Наступним міг забивати Хльобас. Кузик подав кутовий на дільню стійку, та в останній момент Якубу випередив нападника чернігівців і зняв м’яч у Хльобаса з ноги.

Чи був пенальті на Кузику?

Нарешті на останніх секундах тайму просив пенальті Кузик. Дуже суперечливий епізод. Адже вінгер Десни впав у штрафному майданчику після контакту із захисником Ворскли Скляром. Арбітр матчу Арановський вирішив, що порушення правил не було і навіть не скористався допомогою системи VAR. Після першого тайму 0:0!

Переможний тайм полтавців

По перерві першим перевірив пильність воротаря Десни Кане. Вінгер Ворскли на швидкості прокинув собі м’яч на хід та потужно пробив у нижній кут воріт – Паст відбив! Зовсім скоро Кане скористався відскоком від Коноплі, набрав хід і подав з лівого флангу – Пердута мав гольовий момент, але пробив поруч зі стійкою.

На 64-ій хвилині Ворскла заробила пенальті. Тамм зіграв рукою у штрафному майданчику, відбивши удар Ібрагіма Кане (а до того невдало вибив м’яч на суперника). Васін чітко пенальті реалізував і заколотив м’яч у лівий кут воріт Десни.

Одразу після пропущеного м’яча Рябоконь випустив своїх найкращих гравців. На поле замість Кузика та Хльобаса вийшли Калитвинцев і Філіппов. За декілька хвилин свою останню заміну зробив головний тренер Ворскли. Вперше в офіційних матчах полтавської команди вийшов на поле Данило Кравчук 2001-го року народження.

Десна могла зрівняти рахунок. Один із гольових моментів був курйозним. Після прострілу Калитвинцева незграбно зіграв Якубу та ледь не забив у свої ворота. Від автогола гостей врятував воротар Різник.

Конопля був дуже активним в останні хвилини. Захисник Десни чудово зіграв на випередження, забрав м’яч біля штрафного майданчика суперника, але його удар заблокував Володимир Баєнко. Десна тиснула на ворота Ворскли, але забити так і не змогла. Несподівана поразка фаворита 0:1.

У півфінал Кубка України проходить команда Юрія Максимова.