Ворскла тоне у захисті Десни. Чернігів святкує першу перемогу нового сезону

Десна показала майстерклас гри на контратаках.

Десна на свій другий домашній матч поспіль вийшла з невеликими змінами у складі. Одна із таких – поява зі стартових хвилин Владислава Калитвинцева, який добре себе зарекомендував у матчі зі Львовом.

Саме екс-гравець Динамо і Арсенала став автором першого забитого м’яча у цьому матчі. Активна в атаці Ворскла пропустила класний контрвипад Десни, який розігнали Артем Фаворов і Олександр Філіппов. Останній віддав пас у вільну зону на Калитвинцева, який прибрав Мартиненка і обвідним ударом поцілив у дальній кут воріт голкіпера Ворскли Ткаченка – 1:0!

Ініціатива полтавців могла принести результат на 43 хвилині матчу. Навіс Артура, скидання від Васіна на дальню стійку, де самотній Мартиненко з ходу стріляє в поперечку воріт Паста.

Другий тайм у Чернігові розпочався з класного моменту імені Філіппова/Ткаченка. Нападник Десни пробив в один дотик після довгої передачі з глибини, але перекинути Ткаченка не вдалося – сейв голкіпера Ворскли.

Атаки Ворскли були небезпечними, але пробити Паста гостям ніяк не вдавалося. А на 79 хвилині справи полтавців і зовсім стали катастрофічними. Чеснаков послизнувся на фланзі і подарував м’яч Картушову. Атакувальний гравець Десни побачив, що Ткаченко виходить йому на зустріч, і віддав пас на Філіппова, який пробивав вже у порожні ворота полтавців – 2:0!

Непростий для Десни матч завершується перемогою господарів. Ворскла другий тур поспіль за домінування на полі залишається ні з чим.