Ворскла – це вам не Реал! Шахтар у більшості не зумів перемогти полтавський клуб

Полтавці продемонстрували характер у матчі з Чемпіоном України

Після перемоги в матчі Ліги Чемпіонів над Реалом на Шахтар чекав поєдинок з одним із лідерів чемпіонату України – Ворсклою. До цього туру підопічні Юрія Максимова перебували на другому місці і мали 14 очок. За ними йшли Гірники, які мали на 2 пункти менше.

Луїш Каштру випустив на цей поєдинок той самий склад, що і на матч у Мадриді. Матвієнко, Степаненко та Тайсон, які потрапили до заявки на цю зустріч, розпочинали її з лави для запасних.

Вже на 7-й хвилині матчу Ворскла повела у рахунку. Корнієнко віддав передачу назад на Бондаря, але центральний захисник Шахтаря замість того, щоби піти на зустріч м’ячу, чекав, поки той до нього долетить. Саме в цей момент нападник Ворскли Кулач перед штрафним майданчиком Гірників перехопив м’яч і другим дотиком прошив Трубіна – 0:1.

В середині тайму форвард полтавців міг робити дубль. Він вийшов віч-на-віч із голкіпером Шахтаря і спробував його перекинути, однак Трубін забрав м’яч до рук.

На 33-й хвилині номінальні господарі поля зуміли зрівняти рахунок. Тете прорвався по правому флангу і скинув на лінію штрафного майданчика на Соломона, який завдав точного удару в кут воріт – 1:1.

Другий тайм

На початку другої половини зустрічі гості залишилися в меншості: Альюн на лівому фланзі скосив Тете і отримав другу жовтку картку (перше попередження було на 18-й за фол на тому ж Тете).

Після вилучення гравці Ворскли сіли у глуху оборону і лише декілька разів перейшли центр поля. Натомість Шахтар атакував і мав декілька чудових нагод, щоб забити. Спочатку момент був у Дентіньйо. Нападник Гірників з декількох метрів пробивав по воротах, але Різник після рикошету від захисника дістав цей м’яч ногою.

Потім гарний шанс змарнував Матвієнко. Захисник Шахтаря на дальній стійці замикав простріл із правого флангу від Тете. Різник встиг зреагувати і відбив м’яч на кутовий.

Гарна і злагоджена гра Ворскли в обороні дозволила втримати рахунок у матчі. Таким чином, полтавська команда набирає 15 пунктів і продовжує випереджати Шахтар на 2 очки. Більше того – Ворскла цього сезону в УПЛ поки що йде взагалі без поразок! Якщо для Динамо та Шахтаря це звична справа, то за полтавців точно варто порадіти.