Ворскла вириває перемогу у Львові

Дуель міцних середняків – так можна охарактеризувати матч між Карпатами і Ворсклою. Леви під керівництвом нового тренера демонструють симпатичний футбол і набирають очки. Натомість Ворсклі вже наступного тижня гостювати на Емірейтс.

Можливо, цей фактор вплинув і на полтавчан, і на матч в цілому. Дуже спокійним видався перший тайм. Команди на двох створили півтора моменти. Господарі намагались використати вміння Мякушка бити штрафні удари. Тричі пробивав Сергій: два рази влучав у стінку, а на третій запустив м’яч далеко від площини воріт. Ворскла у цьому аспекті була гострішою. Кобахідзе став одним із найактивніших гравців першого тайму на дві команди. Сандро виводив Кулача майже на порожні ворота – Владислав пробив повз ворота. Потім Кобахідзе декілька разів проривався повз Лебеденка і партнерів, але на завершальній стадії у Ворскли виникали проблеми.

Кобахідзе продовжував феєрити і по перерві. Вже в дебюті другого тайму Сандро знову на швидкості обійшов суперника і пробивав з кута штрафного майданчика. На щастя для Карпат, грузин пробивав не робочою правою і м’яч пролетів над поперечиною. Карпати у відповідь провели хорошу контратаку, яку розганяв Мякушко, а завершувати, після передачі Карраскаля, повинен був Де Камарго. Та львівський бразилець не дотягнувся до м’яча.

Ще ближчим до забитого голу був Гуцуляк. Олексій обійшов одного суперника, відтер корпусом іншого, але чомусь не наважився на удар з дещо гострого кута і виконав простріл на 11 метрів, а там вже захисники Ворскли відпрацювали вдало і винесли м’яч. Ближче до середини тайму Карпати повністю перехопили ініціативу і стали регулярно нагнітати ситуацію біля воріт Шуста.

Гуцуляк, Карраскаль, Мякушко постійно маневрували і намагались заплутати захисників гостей, але з останніх сил Ворскла відбивалась. Гості терпіли і чекали на свій момент. А момент виник. За 9 хвилин до завершення матчу знову із флангу Кобахідзе прийшла небезпека. Грузин мав час, аби оцінити розташування партнерів в атаці і пасом знайшов Кулача. Та під потужний удар нападника Ворскли кинувся оборонець львів’ян. Однак ніхто не врятував левів після кутового біля воріт Шевченка, та ефектного удару Даллку, 0:1. Ворскла мінімально перемагає Карпати і в гарному настрої готуватиметься до матчу проти лондонського Арсенала у Лізі Європи.