Ворскла-Маріуполь. Голи, які треба побачити

Якби не виліт Маріуполя від Бордо у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи, то матч четвертого туру УПЛ Ворскла-Маріуполь мав би непогану вивіску. Та все ж, турнірне положення обох команд було не єврокубковим. Ворскляни і Азовці ділили десяту і одинадцяту сходинки між собою, маючи в активі по три пункти.

Обидві команди прогнозовано розпочали матч із боротьби. На 12-й хвилині капітан Чеснаков зазнав ушкодження і змушений був залишити поле. Замість нього вийшов Ардін Даллку.

Перший небезпечний момент створив Маріуполь: захисники Ворскли проґавили відкривання Чурка, але той пробив вище воріт. Але вже у наступній атаці Фомін виправився за партнера: Руслан замкнув передачу Полегенька.

Але Ворскла зрівняла – Кулач забив шедевральний м’яч через себе після навісу Кравченка. Можливо найкращий гол сезону!!!

Неймовірний гол через себе від Кулача

Не тільки Роналду так вміє😎Владислав Кулач у матчі з Маріуполем ефектно забив через себе💪Найкращий гол сезону❓

Опубліковано FootballHub Неділя, 19 серпня 2018 р.

Взагалі перша половина поєдинку пройшла під диктовку зелено-білих, хоча Маріуполь і забив першим.

Другий тайм стартував небезпекою біля воріт гостей: Артур добре приклався метрів з 25 і м’яч чиркнув по поперечці.

Федорчук міг стати антигероєм матчу, але Ярослав Козик не ризикнув поставити досить неоднозначний пенальті. Гравець Маріуполя ніби і притискав руку до корпуса, але не встиг – і всі підстави призначити одинадцятиметровий були.

Василя Сачка не влаштовувала гра його команди в атаці і вже на 56 хвилині замість Коломойця вийшов Карека.

Кулач міг зробити дубль, небезпечно пробиваючи зі штрафного, але Худжамов добре зробив свою роботу.

Головний арбітр мав ще один привід поставити пенальті, цього разу вже у ворота Ворскли. Це Скляр зробив підкат у своєму штрафному майданчику, діставши спочатку ноги Полегенька і тільки потім зігравши у м’яч. Тут вже сумнівів не було – порушення у штрафному майданчику. Дуже дивне мовчання арбітра.

87 хвилина могла стати трагедією для Шуста, який дуже грубо помилився на виході. Та вже за мить картина матчу змінилася кардинально: захисник Маріуполя Полегенько зрізав м’яч у свої ворота (та шо там зрізав – розстріляв!) після прострілу Кобахідзе.

Ворскла – Маріуполь 2:1. Голи

Фомін – гол ударом головою ⭐Кулач – гол ударом через себе ⭐⭐Полегенько – ударом по своїх воротах ⭐⭐⭐Ворскла – FC Mariupol 2:1⚡

2:1 на користь Ворскли, яка піднімається на сьому сходинку у турнірній таблиці УПЛ. А Маріуполь так і залишається на передостанньому місці. І де вони, ці мрії про нові єврокубки?