Ворскла-Зоря. Драматична поразка луганців

Ворскла – Зоря. Центральний матч 9-го туру української Прем’єр-Ліги. Квитки на матч полтавці могли придбати всього за 5 гривень (з 15 по 20 сектори). Керівництво клубу так нагадало вболівальникам, що 23 вересня – День міста. Це  викликало ажіотаж на стадіоні імені Бутовського.

Після 8 матчів обидві команди мали по 12 очок у своєму доробку. Ворскла в четвер провела виснажливий, але результативний матч із лондонським Арсеналом. Зоря, припинивши виступ в єврокубках, мала більше часу для відпочинку.

Із перших хвилин матчу господарі заволоділи ініціативою, проте вже за 10 хвилин гості вирівняли гру. Виникали поодинокі шанси біля воріт то однієї, то іншої команди. Дальній постріл Громова, удар Ребенка на підступах до штрафного майданчика голами не завершилися.

Перший по-справжньому небезпечний гольовий момент створили луганці. Сталося це в середині першого тайму. Лєднєв бив по воротах, але Шуст добре зреагував на цей постріл. На добиванні головою грав Рафаель, на лінії воріт опинився Артур, що  самовіддано вибив м’яч, врятувавши свою команду від гола.

У кінці першого тайму Кобахідзе отримав травму.

Фото Максима Опанасюка

За словами лікарів, футболіст вивихнув плече. Головний тренер Ворскли був вимушений робити заміну: на поле вийшов Сергійчук.

На третій доданій хвилині Коломоєць після передачі головою переправив м’яч у ворота Махарадзе. Арбітри зафіксували положення поза грою.  На перерву команди пішли із нулями на табло.

На початку другого тайму Ворскла домінувала: за полтавцями були майже всі підбирання, демонстрували господарі й відмінний перехід з оборони в атаку. І навпаки. На 57 хвилині Коломоєць після передачі від Шарпара мав хорошу нагоду відкрити рахунок. Але м’яч пролетів поруч зі стійкою.

На 64 хвилині ворскляни реалізували гольовий момент. Пердута віддав хороший пас у штрафний майданчик на Кулача. Півзахисник подав на дальню стійку, де набігали одразу два футболісти: для Коломойця подача виявилася зависокою, а для Ребенка – якраз. 1:0.

Недовго полтавці святкували: на 72 хвилині після подачі Лєднєва зі штрафного Караваєв головою відправив м’яч у сітку воріт. Надзвичайно складний у виконанні удар залишив Шуста не при справах і подарував істинний шедевр – 1:1.

На 87 хвилині Бойко призначив пенальті. У моменті, який м’яко кажучи геть не тягнув на одинадцятиметровий. На думку арбітра, Сваток сфолив на Сергійчуку. На повторах видно, що Сергійчук тільки картинно падав у звичайній боротьбі, сам виставивши ногу перед Сватком.

До одинадцятиметрової позначки підійшов Шарпар. Він бив у лівий від себе кут воріт.  Махарадзе парирував цей удар, перевівши м’яч на кутовий. Який став фатальним для гостей. Після подачі Прийма коліном переправив м’яч у свої ворота – 2:1.

Луганці не змогли взяти реванш за програш в останньому турі минулого сезону, тоді, коли Ворскла позбавила підопічних Юрія Вернидуба бронзи чемпіонату. Цього разу полтавці залишили Зорю без очок.