Впевнена перемога! Аталанта з Малиновським громить чергового суперника у Серії А. ВІДЕО

Українець провів непоганий матч

У 25-му турі Серії А Аталанта вдома грала з аутсайдером чемпіонату Італії Кротоне. Руслан Малиновський, як і в поєдинку з Сампдорією, цю зустріч розпочинав у стартовому складі. Віктор Коваленко не потрапив до заявки на цей матч. За даними ЗМІ, в ексгравця Шахтаря ушкодження.

Фото Аталанта Перший тайм

Цілком очікувано Аталанта з самого початку матчу почала напосідати на ворота гостей і вже на 12-й хвилині повела у рахунку. Ілічич виконав подачу з правого флангу до штрафного майданчика Кротоне, Госенс стрибнув вище за захисників і пробив під поперечку – 1:0.

В середині тайму Кротоне зумів відігратися. Захисники Аталанти самі привезли собі цей гол. Ромеро не влучив по м’ячу, його ніхто не підстрахував і Сімі вийшов на побачення віч-на-віч зі Спортьєлло. Форвард Кротоне свій момент не змарнував, перекинувши голкіпера бергамасків – 1:1.

Наприкінці першого тайму Руслан Малиновський мав дві нагоди, щоби забити. Українець накрутив захисника біля штрафного майданчика Кротоне і пробив, але не влучив у площину воріт. Згодом після подачі з лівого флангу півзахисник збірної України завдавав удару головою – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Міг Малиновський записати до свого активу і асист. Він чудовою розрізною передачею вивів Муріеля, фактично, на побачення з голкіпером Кротоне, але колумбієць не зміг переграти воротаря.

Другий тайм

Одразу по перерві Аталанта забила. Після подачі з кутового Паломіно відклеївся від захисника і ногою переправив м’яч у сітку воріт – 2:1.

Майже одразу бергамаски зробили рахунок 3:1 на свою користь. Ілічич віддав чудову розрізну передачу на Муріеля, захисник Кротоне Големич послизнувся і колумбієць з близької відстані розстріляв ворота гостей.

Гравці Аталанти продовжили погром Кротоне. Ілічич отримав м’яч поблизу штрафного майданчика, підробив собі під ліву і розкішним обвідним ударом у кут воріт зробив рахунок 4:1.

На 63-й хвилині Джан П’єро Гасперіні замінив Малиновського, який провів непоганий матч. Замість українця вийшов Міранчук.

Лише після четвертого забитого м’яча бергамаски заспокоїлися і трохи скинули темп, намагаючись контролювати м’яч. Але все одно гравці Аталанти продовжували створювати свої моменти. Небезпечно з меж штрафного майданчика пробивав Сапата і голкіпер Кротоне з труднощами відбив цей удар – м’яч відлетів у стійку.

Під кінець зустрічі Аталанта забила вп’яте. Сапата відпасував на Міранчука, який із лінії воротарського технічно пробив – м’яч від стійки залетів у сітку воріт – 5:1.

Після цієї зустрічі Аталанта набирає 49 балів і продовжує перебувати на 4-й сходинці у чемпіонаті Італії.

Читайте також: СЕНСАЦІЯ! Команда Першої ліги вибиває чемпіона України з Кубка та Фантастичний матч Кубка України. Олександрія у героїчному поєдинку вириває перемогу в Дніпра-1 у серії пенальті. ВІДЕО