Впевненіше за Динамо. СК Дніпро-1 задушив Олімпік

У Києві дограли 15 тур

Олімпік та СК Дніпро-1 у різному настрої підійшли до очного протистояння, адже після продовження сезону УПЛ донецький колектив встиг програти Динамо, а дніпряни, навпаки, святкували перемогу над Інгульцем.

Хороший настрій гостей у першому таймі київського матчу підпсував нефарт. Підопічні Йовічевича двічі чули дзвін каркасу воріт Олімпіка (після ударів Дугласа з гри та Довбика зі штрафного). Господарі ж за увесь перший тайм не змусили похвилюватися голкіпера Дніпра-1 Юрчука жодного разу.

Після перерви Фортуна повернула дніпрянам борг. На 50 хвилині Дуглас після подачі зі штрафного зробив скидання у воротарський майданчик Олімпіка, яке результативним ударом замкнув Драме – автогол! 0:1!

Фото СК Дніпро-1

Майже одразу Ігнатенко міг зробити рахунок комфортнішим, але удар півзахисника гостей із меж штрафного майданчика Олімпіка вийшов дуже неточним – вище воріт.

Лише після цього донецький колектив зміг організувати хорошу атаку. Політило розігнав контрвипад, а Тейшейра ударом з 17 метрів його завершував – Юрчук у красивому стрибку м’яч забрав.

Гості вирішили не грати від оборони за хиткого результату. Команда з Дніпра без упину атакувала, затиснувши Олімпік своїм інтенсивним пресингом. Це принесло успіх на 88 хвилині, коли Сергій Булеца виборов для себе м’яч, зберіг його, хитнув опонента і пробив з-за меж штрафного майданчика – Чекотун не мав жодного шансу. 0:2!

СК Дніпро-1 впевнено перемагає непростий Олімпік. Команда Йовічевича видає суперстарт другої частини сезону.