Врятувались від ганьби. Забутий усіма гравець виручив переможця Ліги Чемпіонів

Ліга Чемпіонів продовжує дарувати все нові рекорди та серії клубів. Окрім історичного досягнення Ліонеля Мессі та Дріса Мертенса, третій тур групового раунду перервав і одну цікаву тенденцію.

Чинний володар Кубка Чемпіонів Ліверпуль не міг перемогти у гостьових матчах групового етапу Ліги Чемпіонів понад два роки. В матчі проти Генка підопічні Юргена Клоппа перервали цю серію невдач. Мерсисайдці перемогли 4:1. Дублем у тій грі відзначився Алекс Окслейд-Чемберлен, який забив вперше за 1,5 роки, а два м’ячі в одному матчі англієць востаннє забивав 3 роки тому.

Ще одне цікаве досягнення стосувалось Садіо Мане. Саме сенегалець є найкращим бомбардиром команди у новому сезоні. На рахунку Мане 9 голів у 13 матчах.