Домашня сторінка Актуально Врятувати цей і наступний сезони. ФІФА розробила план, але буде багато незадоволених

Врятувати цей і наступний сезони. ФІФА розробила план, але буде багато незадоволених

0 читачів онлайн
0
957

ссКоронавірус спровокував кризу у світовому футболі.

Поки світ бореться з пандемією коронавірусу, в ФІФА готують план пом’якшення наслідків футбольної кризи, яка наближається. Міжнародна федерація розробила і направила всім континентальним асоціаціям рекомендовані інструкції, які мають прийняти всі світові ліги. Ці інструкції стосуються найважливішої позаігрової сфери – контрактів гравців і трансферного вікна.

Лише в ТОП-5 європейських чемпіонатах приблизно 500 гравців мають угоди, які прямо (погоджений і оплачений перехід, повернення з оренди) залежить від зазначеної в документі дати. Дата в таких угодах стандартна і скрізь одна – 30 червня. Все через те, що за звичайних умов трансферне вікно у світі відкривається 1 липня, але через коронавірус дата відкриття вікна буде змінена.

Ліги та їхні клуби хочуть дограти чемпіонати, щоб хоч якось повернути собі втрачені через паузу гроші. Але для цього треба буде досягти консенсусу, який багатьох не влаштує. Доведеться погодитися продовжити термін дії контрактів гравців до дати завершення внутрішніх змагань (чемпіонат, кубок).

З одного боку, правильно, але буде багато незадоволених. Наприклад, клуби, які чекають власних гравців з оренди (Динамо вже точно дуже хоче повернути Лєднєва і Тимчика). Для клубів, які триматимуть цих орендованих гравців у себе, виникне питання оплати (на умовах того ж договору) на період догравання змагань.

Незадоволеним може бути і Хакім Зієш (і такі випадки не одиничні). Коли гравець із 1 липня має чинний контракт із новим клубом (на покращених умовах), але зобов’язаний дограти чемпіонат в Аяксі, отримуючи ту ж зарплатню, яку він мав у Амстердамі. Додайте до цієї історії ще й ризик отримати травму в такий період догравання.

Щодо трансферного вікна, то у ФІФА зазначають, що період реєстрації нових футболістів має розпочатися одразу після завершення поточного чемпіонату і тривати до старту нового, але не довше 12 тижнів.

Читайте також: Лунін — топ, але… Що буде з українцем у Реалі?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хитрість Клоппа не вдалася? Реал відмовив Ліверпулю у трансфері півзахисника

Мерсисайдці намагалися придбати вінгера …