Все по своїх місцях. Порятунок моряків і виліт сталеварів.

Чорноморець рятується в матчі життя, а Сталь капітулює у Львові.

Доля останнього місця і прямої путівки в Першу лігу вирішувалася у двох паралельних матчах. Завдання Сталі і Чорноморця були аналогічними, але успіх різний.

Команда з Кам’янського не встояла проти Карпат ще в першому таймі. Львів’яни забронювали місце в УПЛ навіть без свого лідера – Карраскаля, який пропускав матч через дискваліфікацію. Відкрив рахунок Лебеденко, який вдало підтримав швидку атаку господарів поля.

Більше голів вболівальники у жодному з трьох паралельних матчів (Олександрія і Олімпік теж грали в 17:00) за перший тайм так і не побачили.

В перерві команди дізналися про стан справ у паралельному матчі і стало веселіше. Чорноморець досить швидко зумів відкрити рахунок у другому таймі. Захисник Зірки не розібрався з голкіпером і помилку гостей підчатував Третяков, 1:0.

Непорозуміння Паста і Гафаїті відправляє Зірку до плей-оф, адже цієї самої миті у Львові Леви подвоїли свою перевагу. Швед пограбував захисника Сталі і віддав м’яку передачу на Мякушка, який більярдним ударом збільшив відрив Карпат, 2:0.

Капітуляція команди Костова відбулася на 79 хвилині, коли свій третій м’яч забили підопічні Олега Бойчишина. Симфонію вдалих дій карпатівців завершив Швед, 3:0.

В матчі, який нічого не вирішував Олександрія переграла Олімпік завдяки двом влучним пострілам: Грицука з пенальті

Олександрія – Олімпік. Гол Грицука

ФК "Олександрія" повела у рахунку в матчі з Олімпіком💪Кичак спочатку отримав жовту за протест, а потім пропустив з точки. Залізобетонний пенальті?🤔

Опубліковано FootballHub 19 травня 2018 р.