Домашня сторінка Ексклюзив Все про новачка збірної України. Як грає і як відреагував на виклик Шевченка

Все про новачка збірної України. Як грає і як відреагував на виклик Шевченка

0 читачів онлайн
3
10,222

У програмі ПРОФУТБОЛ докладно розповіли про нового гравця збірної України. Чому Андрій Шевченко обрав саме півзахисника Зорі Дмитра Іванісеню?

І що побажав йому Віктор Скрипник:

Це великий аванс для нього. Хоча б атмосферу збірної відчути – це дорого коштує! Ми його привітали. Але автоматично це не буде повторюватися, далі він має доводити, що  гідний виклику до збірної України.

Сам Іванісеня розповів, як він отримав цей виклик, де був ще два роки тому і як грає команді Скрипника…

Скріншот з програми ПРОФУТБОЛ
Я дізнався про це від Боді Михайличенка. Він мені зателефонував і запитав: Тебе що в збірну викликали?! А я був з родиною і навіть нічого не знав. Зайшов на сайт, подивився і був шокований. Неймовірні емоції, які просто не передати словами!
Ще два роки тому був без команди. Ходив тренуватися на штучне поле в Києві. Футбол дивився тільки по телевізору, а тепер їду в збірну.

Коли я потрапив у команду Динамо Тбілісі, у мене там з’явився шанс грати і прогресувати. Потім дізнався про інтерес Зорі – коли дізнався, що там з’явився Скрипник і він мене запрошує, одразу зрозумів, що це перспективний проект, і звідси є можливість потрапити в збірну. Досвід показав, що так і є – 4 місяці і мене запросили у національну команду.

– Ви в Грузії багато забивали. Били здалеку. А тут ударів від вас ми не бачимо…

– Просто там я грав атакувального півзахисника. Ми грали в два опорних, і я був такою собі вісімкою. Тут тактика у нас інша – граємо ромбом ,а моя позиція – чиста шістка. Граю ніби ліберо. Як наш тренер говорить: Завжди відкритий, завжди зі мною мають обігратися. Тому тут я рояль тягаю, а пацани на ньому попереду грають…

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто піде, а хто залишиться? Кадрові перестановки в Зорі

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive назвав гравці, які можуть зал…