Все забили полякам. Шахтар поступився Партизану

Шахтар продовжує готуватися до другої частини сезону через контрольні матчі на зборах. Третім суперником гірників у Анталії став сербський Партизан.

Шахтар розпочав дуже активно суперника з перших хвилин, але першим забив саме Партизан. На 8-й хвилині прострілом з лівого флангу скористався Ніколич. Кривцов та Хочолава дуже широко розташувалися при цій контратаці суперника, тому не встигли накрити нападника.

Найбільш активним у донеччан був Мораєс на вістрі та Ісмаїлі на фланзі. Ідеальну можливість відзначитися мав лівий захисник Шахтаря, коли отримав майже у воротарському майданчику вишукану закидушку від Марлоса. На заваді став воротар Партизана.

Як Гірники не атакували, але забили все ж таки серби. На 39-й хвилині вкотре провалилися захисники: Хочолава віддавав поперечну передачу на Степаненка, Тарас підслизнувся, а суперник скористався цією помилкою. Шчекич не залишив шансів на порятунок Пятову. 0:2. Дуже несподіваний результат першого тайму від основи Шахтаря.

Другу половину донеччани розпочали із постійних атак на ворота Партизана. Із хороших позицій могли забивати Коваленко, Тайсон та Алан Патрік.

Менш активним був на правому фланзі новачок Шахтаря Манор Соломон, який вийшов у другому таймі замість Марлоса.

У багатьох моментах гірникам просто не щастило. Безліч прострілів Ісмаїлі у воротарський майданчик неймовірним чином не завершувалися взяттям воріт.

Хорошим ударом з-за меж штрафного майданчика запам’ятався Алан Патрік. Але із його пострілом впорався воротар сербської команди.

На останніх хвилинах матчу Коваленко міг зробити шедевр. Але, пробиваючи злету, не влучив у ворота.

Перша поразка Шахтаря на другому зборі у Туреччині. Оборонцям команди Паулу Фонсеки є над чим замислитися після цього матчу.

Про розгромну перемогу Гірників над Лехом читайте тут: Шахтар – Лех 3:0