Всі сили витратили на Челсі. Ярмоленко не зміг врятувати Вест Гем

Вест Гем в рамках 15-го туру АПЛ на виїзді зустрічався з Вулвергемптоном. Андрій Ярмоленко розпочав матч на лавці для запасних.

Відстань між командами становила 4 очки. Відтак, Пеллегріні мав чудову нагоду для того, щоб піднятися в таблиці.

У першому таймі господарі мали перевагу. Вони більше атакували. На 23-й хвилині захисник Вулвергемптона Дендонкер забив після кутового – 1:0. В першому таймі команди більше не забивали.

На 60-й хвилині момент не зміг реалізувати Снодграсс. Він затягнув з ударом. До того ж, отримав пошкодження. А на 62-й хвилині замість нього на полі з’явився Андрій Ярмоленко.

Вест Гем намагався відігратися, але Вовки чудово оборонялися та проводили непогані контратаки. На 73-й хвилині сталася одна з таких. Траоре віддав на Гіменеса, який потужно пробив, але досвідчений голкіпер Вест Гема Мартін парирував.

Адама Траоре був дуже небезпечним. На 78-й хвилині його жорстким підкатом зрізав Крессвелл. Подача Моутінью завершилася не надто небезпечним ударом головою від Се. На 86-й хвилині після обрізки Ярмоленка в центрі поля Вовки провели швидку контратаку. Кутроне отримав скидку на межі штрафного майданчика і влучним ударом поцілив у кут – 2:0. Мартін був безсилий.

Вест Гем посідає 13-ту сходинку після цього матчу. Вулвергемптон – 5-й.