Втомилися. Україна віддає надважливий результат боснійцям

Болючий удар по амбіціях

Після матчу у Фінляндії Олександр Петраков вирішив не міняти переможний склад і випустив у львівському поєдинку тих самих гравців:

Збірна України, як і в матчі з фінами, видала неймовірний за інтенсивністю старт зустрічі з Боснією і Герцеговиною

Українці з перших хвилин прибрали ініціативу до своїх ніг і почали здійснювати тиск на оборону гостей. Не витримали боснійці вже на 15 хвилині. Степаненко віддав розрізну передачу на Циганкова, а вінгер Динамо своїм точним пасом знайшов на дальній  стійці воріт Шехича ніким не прикритого Ярмоленка. Лідер збірної України з декількох метрів переправив м’яч у порожні ворота суперника – 1:0!

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images Гол Ярмоленка змусив збірну Боснії і Герцеговини перейти до активних дій не лише в обороні, а й в атаці

Проте підопічні Петракова ледь не в першій контратаці могли покарати необачних гостей. Яремчук вдало зіграв на підбиранні біля власного штрафного майданчика і запустив у прорив Соболя. Оборонець Брюгге вирішив повторити гольовий пас Циганкова. На жаль, Тимчик після класної передачі від партнера не зумів переграти Шехича – сейв ногою голкіпера.

До перерви боснійці все ж створили два небезпечні моменти біля воріт Андрія Пятова. Спочатку Колашинац після контратаки своєї команди двічі пробивав з декількох метрів по воротах Пятова. Удари гравця лондонського Арсенала у відчайдушному стрибку заблокував Тарас Степаненко.

Другу нагоду мав форвард гостей Превляк. Кремезний нападник з меж штрафного майданчика цілив у кут воріт української команди, але на шляху м’яча стала нога Сергія Кривцова.

Другий тайм розпочався з обміну моментами

Спочатку Налич пробачив Україну, пробивши з декількох метрів повз ворота Пятова. А за хвилину Тимчик, вийшовши віч-на-віч з Шехичем, пробив повз дальній кут воріт боснійців.

Багаторічний лідер гостей Джеко міг забити дальнім ударом на 68 хвилині. Форвард Інтера з-за меж штарфного майданчика з правої цілив під поперчку воріт збірної України. Андрій Пятов у класному стрибку відбив м’яч на кутовий.

Ігрова перевага збірної Боснії і Герцеговини логічно перетворилася на гол на 77 хвилині. Стеванович після навісної передачі скинув на Ахмедходжича, який злету пробив точно у дальній кут воріт Пятова (Матвієнко не встиг накрити суперника) – 1:1.

Українцям треба було вигравати, але виривати надважливий результат довелося без лідерів. Петраков змінив Ярмоленка, Циганкова та Яремчука, а Зубкову, Булеці і Сікану не вдалося бодай трохи розхитати міцну оборону гостей.

На останніх хвилинах господарі спробували створити навалу, але проти фізично сильних суперників це виглядало вкрай непереконливо.