Хацкевич про травмованих гравців

Величезні втрати для Динамо?Буяльский, Гармаш, Корзун, Кравець, Циганков – не доможуть рідній команді?Чи вистачить Хацкевичу футболістів для подальшої боротьби?

Опубліковано FootballHub 7 листопад 2017 р.

Матч 15 туру між Динамо та Ворсклою пройшов не без втрат для киян. До списку травмованих гравців додались Буяльський, Корзун, Циганков та Гармаш.

Як зазначає головний Лікар Динамо Київ Леонід Миронов, у Гармаша незначна травма стегна, його відновлення займе до 10 днів і вже у вівторок (сьогодні) він повернеться до лав збірної.

Щодо інших збірників, то Віталій Буяльский отримав сильний забій гомілкостопа і 7 листопада летить до Німеччини на медогляд.

У Артема Кравця рецидив старої травми і йому знадобиться близько місяця на відновлення. Також втрати динамівців позначились і на молодіжній збірній. Олександр Головко не може розраховувати на Віктора Циганкова, після бесіди з наставником молодіжки, було вирішено відправити Віктора у розпорядження клубу.

Білоруський півзахисник Микита Корзун має проблеми із паховими м’язами. Ще після матчу в Берні, стара проблема нагадала про себе.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вкрали перемогу в України і хочуть віддати Євро Росії. Швейцарські підлабузники знахабніли

Смердить черговою хитрістю …