Домашня сторінка Актуально Вукоєвича звільнили зі збірної Хорватії за підтримку України

Вукоєвича звільнили зі збірної Хорватії за підтримку України

1 min read
2
9,049

Підтримка України коштувала Огнену Вукоєвичу роботи у збірній Хорватії.

Сьогодні Хорватська футбольна асоціація шокувала заявою про звільнення колишнього гравця Динамо. Огнен працював скаутом у штабі картатих і займався аналізом суперників.

Акредитація Вукоєвича на Чемпіонату світу скасована.

Такі наслідки для Огнена відеоролика, який він записав разом з Домагоєм Відою після перемоги над Росією у чвертьфіналі Чемпіонату світу.

«Слава Україні! Давай, давай!» – каже Віда на відео, а Вукоєвич додає: «Ця перемога за Динамо і за Україну. Хорватія, вперед!».

Домагой Віда: Слава Україні

Ми просто вирішили ще раз показати вам Віду😍Давай-давай© 💪

Опубліковано FootballHub Понеділок, 9 липня 2018 р.

Коли милий відеоролик переріс у міжнародний політичний скандал, Віда заявив: «Ця перемога – для Хорватії. Ніякої політики. Це жарт. У мене там друзі з часів Динамо Київ, нічого іншого я на увазі не мав».

Віда і Вукоєвич довгий час грали за київське Динамо.

«Я розумію і поважаю рішення Хорватської футбольної асоціації, – коментує Огнен. – Я б не хотів бути тягарем для національної команди перед півфіналами Чемпіонату світу. Я розумію, що ці заяви можна тлумачити по-різному.

Ось чому я шкодую і прошу вибачення у російської громадськості, якщо вони зрозуміли мої заяви таким чином. Я дуже пишаюсь тим, що Хорватія зробила в Росії. Я буду найбільшим шанувальником збірної до самого кінця!”

Хорватська футбольна асоціація на своєму офіційному сайті також вибачилася перед росіянами, а ролик назвала «такий, який не має політичних моментів, але залишає можливості для таких інтерпретацій».

«Ми просимо вибачення за те, що зробив Вукоєвич. Це не має стосунку до Хорватському футбольному союзу. У цьому питанні ми підтримуємо ФІФА – ніякої політики у футболі», – сказав керівник хорватського футболу Давор Шукер.

Збірна Хорватії вийшла у півфінал Чемпіонату світу-2018. У середу 11 липня картаті зіграють проти Англії. І хто тепер замість Огнена розбиратиме гру суперника?

Вуко, Україна з тобою! Підтримуй флешмоб FootballHub

Вуко, українці з тобою 🇭🇷️🇺🇦️Дякуємо💛💙 #HvalaVuko💪 Приєднуйтеся з друзями до флешмобу FootballHubПідтримай Огнена,…

Опубліковано FootballHub Понеділок, 9 липня 2018 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Малиновський залишає Генк. Хто є головним претендентом на українця?

Руслан Малиновський влітку точно покине бельгійський Генк. …