Домашня сторінка Актуально Ви самі один одного поїдаєте© Ігор Циганик жорстко відповів президенту Десни за наїзд на журналіста

Ви самі один одного поїдаєте© Ігор Циганик жорстко відповів президенту Десни за наїзд на журналіста

8 читачів онлайн
1
15,907

На думку Циганика, саме президенти клубів винні у суддівському свавіллі

Журналіст та ведучий програми Циганик LIVE на FootballHub Ігор Циганик на власній сторінці у Facebook відповів президенту чернігівської Десни Володимиру Левіну за наїзд на журналіста Роберто Моралеса, який розкритикував поведінку президента Олімпіка Владислава Гельзіна.

Тоді як на футбольних полях України процвітали “букмекерські” ігри команд Вашого друга, Роберто Моралес не на словах проявляв свій патріотизм, а зі зброєю в руках захищав кордони нашої держави! А з приводу того, що хто і як формувався бізнесменом у 90-ті, то можу Вам сказати, що зараз на українському футболі дуже чітко відбивається шлейф становлення деяких персонажів саме в епоху бізнесу 90-их!

Також Ігор Циганик звинуватив Левіна у тому, що саме президенти футбольних клубів побудували систему суддівського свавілля.

А з приводу того, що робиться в українському суддівстві! Ви – президенти клубів – побудували цю систему! А втілюєте у життя руками підлеглих, щоб свої залишилися чистими! І коли вона Вас обслуговує, Ви всі мовчите, а як тільки хтось грошовитіший, Ви шукаєте підтримки! І переважно у журналістів! Я це знаю! І коли “букмекерські” гроші капали по кишенях різних президентів, Ви мовчали! І висловлювали підтримку своєму другу! А журналісти не мовчали! І зустрічі Ваші ніякої ціни не мають! Бо цих зустрічей було вже чимало і жодна з них не мала ніякого сенсу, бо Ви самі, виходячи з них, першими порушуєте домовленості! Хочеться виграти. Ви самі один одного поїдаєте! І завжди будете поїдати, по-іншому не вмієте! Шлейф 90-их, що поробиш!
Скріншот з Facebook-сторінки Ігоря Циганика

Обговорення стосується неприпустимого виступу президента донецького Олімпіка Владислава Гельзіна. Журналіст Роберто Моралес згадав історію 20-річної давності, у якій розповів про скандальну поведінку сьогоднішнього президента Олімпіка.

Скріншот з Facebook-сторінки Роберто Моралеса

Після цього президент Десни Володимир Левін заступився за свого колегу з Олімпіка, почавши виправдовувати Гельзіна і запросив Моралеса на приватну зустріч, щоб журналіст відповів за свої слова. При цьому президент Десни зневажливо звернувся до нього, написавши його ім’я в лапках та з маленької літери. Хіба таке припустимо?

Далі пряма мова:

А вас, «роберто» я жду на встрече в Киеве и хочу лично спросить, глядя вам в глаза, на каком основании вы оскорбили моего друга? Патриота, мецената, человека, который вкладывает деньги в спорт, развивает полностью легальные направления бизнеса, платя все налоги в бюджет нашей страны и создавая рабочие места для жителей Украины
Левін_скрін
Скріншот з Facebook-сторінки Володимира Левіна

Читайте також: Ганьба у матчі Шахтар – Олімпік? Відповідальний за суддів дав свою оцінку скандальному епізоду. ЕКСКЛЮЗИВ ПРОФУТБОЛ Digital

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар знайшов нового Тете? Як грає талант, який коштує 8 мільйонів євро. ВІДЕО

Шахтар може підсилитися талановитим вінгером …