Вибив м'яч з лінії воріт! Миколенко врятував від гола, але Евертон усе одно програв. ВІДЕО

Ще одна прикра поразка команди українця.

Після матчу із Челсі у першому турі АПЛ (0:1) на Евертон Віталія Миколенка чекав виїзний поєдинок з Астон Віллою. Гру із командою з Бірмінгема український захисник, як і попередні матчі, розпочав із перших хвилин.

Миколенко Астонн Вілла ЕвертонСкріншот із Instagram

Обидві команди грали дуже обережно і за першу половину тайму не створили жодної небезпечної нагоди. На 24-й хвилині зустрічі гравцям Евертона вдалося забити м’яч у сітку воріт господарів, але в цьому епізоді Гордон перебував у положенні поза грою і гол не був зарахований.

А ось перший удар у площину воріт від Астон Вілли став результативним. Сталося це на 31-й хвилині. Гості обрізалися на чужій половині поля і підопічні Стівена Джеррарда розігнали швидку контратаку. Оллі Воткінс із правого флангу прострілив на Денні Інгса і той з меж штрафного майданчика з розвороту потужно пробив у кут воріт – 1:0.

Більше небезпечних моментів за перші 45-ти хвилин не було.

У другому таймі картина гри не надто змінилася. Евертону ніяк не вдавалося створити небезпеку біля воріт суперника. Гравці ж Астон Вілли, натомість, мали свої нагоди. Так, на 75-й хвилині Емільяно Буендіа в штрафному майданчику гостей пробивав боковими ножицями. М'яч влучив у захисника і рикошетом від нього летів у кут воріт. Та з лінії його вибив Віталій Миколенко, який цього разу врятував свою команду від гола.

На 85-й хвилині господарі поля все ж домоглися свого. Онана обрізався у центрі поля, Буендіа обігрався з Воткінсом і забив м’яч у порожні ворота – 2:0.

Дуже швидко іриски відквитали один гол. Одразу після розіграшу з центра поля, гравці Евертона надіслали м’яч до штрафного майданчика суперника, Онана виграв боротьбу і прострілив на дальню стійку, де Люка Дінь у боротьбі випадково зрізав у власні ворота – 2:1.

На першій доданій хвилині підопічні Френка Лампарда ледь не відігралися. Миколенко зробив чудове закидання за спини захисників Астон Вілли на Гордон, той увійшов до штрафного майданчика і стріляв з гострого кута – голкіпер не без проблем відбив перед собою. На добиванні опинився Рондон, але у боротьбі із захисником він не зумів переправити м'яч у сітку воріт.

Попри фінальну навалу гравці Евертона, вони так і не спромоглися забити ще раз. Тож, друга поразка для команда Френка Лампард у двох стартових турах.