Видовище у Дніпрі на користь Львова

В останньому матчі п’ятого туру УПЛ Дніпро-1 вдома приймав Львів.

Перший небезпечний момент був у гостей. Приймак зі штрафного потужним ударом цілив у верхній кут воріт, але м’яч просвистів поруч зі стійкою.

Невдовзі й гості почали створювати проблеми біля воріт суперника. Сафронов пробивав з-за меж шрафного майданчика, рикошет від Куліша – і м’яч, змінивши траекторію, летів у площину воріт. Але голкіпер Львова Сарнавський чудово зреагував на удар.

Ще один момент за участю Куліша. Нападник Дніпра-1 відгукнувся на подачу із правого флангу від Чичикова. Куліш головою спрямував м’яч у нижній кут воріт. Сарнавський на місці.

У кінці першого тайму дніпряни пропустили після жахливої помилки голкіпера. Кліщук й до того невпевнено грав на виході, але львів’яни пробачали його за недбалість. А от цього разу все закінчилося голом. Воротар Дніпра-1 вийшов з воріт, щоб вибити м’яч у поле. Незрозуміло навіщо, бо ж неподалік був захисник Папа Гуйє. Але ні той, ні інший не зуміли завадити Ренану Олівейрі пробити по воротах. Тільки Логінов відчадуйшно намагався вибити м’яч з воріт, але все марно. 0:1.

У другому таймі Львів забив вдруге. Таварес віддав класну передачу на хід Пернамбуко, а той, випередивши захисника,  покотив у дальній кут. 0:2.

Але дніпряни вирішили потішити всіх вболівальників, які підтримували місцеву команду. Господарі притисли суперника у його штрафному. Рикошет –  і м’яч опинився у Коркішка, що скинув під удар Польовому. А той потужно поцілив у дальній кут. 1:2.

Уже через декілька хвилин рахунок став нічийним. Куліш забив після передачі Булеци. Щоправда, арбітр не помітив офсайду і все-таки зарахував гол. Натомість його помітили гравці Львова, що активно сигналізували про положення поза грою лайнсмену. Але дарма: рефері був непохитний. Йому б VAR подивитися! Тож, 2:2.

Наприкінці матчу дніпряни залишилися в меншості. Папа отримав другу жовту карту: захисник зіграв в ногу супернику у штрафному майданчику. Арбітр призначив пенальті. Виконувати одинадцятиметровий взявся Шина. Бразилець пробив у лівий від себе кут воріт. Кліщук кут удару не вгадав.

Тож, у підсумку, 2:3. До слова, більшість м’ячів Дніпро-1 пропускає саме у другому таймі. Так сталося і в цьому матчі…