Вихід Зінченка – вирок для ПСЖ! Асист українця допомагає Ман Сіті здійснити камбек у півфіналі Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Тренер Ман Сіті Хосеп Гвардіола залишив Олександра Зічненка на лавці запасних зі стартових хвилин поєдинку з ПСЖ. Іспанський фахівець перед матчем сказав, що для нього найважливішим турніром є АПЛ. У першому таймі матчу в Парижі здалося, що футболісти Сіті занадто буквально зрозуміли слова свого тренера.

Перший тайм

ПСЖ майже весь тайм діяв набагато цікавіше своїх опонентів. Підопічні Почеттіно намагалися ні на мить не зупинятися і це дуже швидко дало результат. Якщо на 13 хвилині Едерсон потягнув небезпечний удар Неймара під поперечку, то за дві хвилини голкіпер гостей уже був безсилий. Ді Марія подав з кутового на ближню стійку, Маркіньйос відірвався від захисників англійської команди і головою переправив м’яч у дальній кут воріт Едерсона – 1:0.

Неочікувано беззубі гості свій супершанс у першій половині все ж мали. На 42 хвилині оборона парижан вирішила зробити команді Гвардіоли подарунок і віддала м’яч супернику перед власним штрафним майданчиком. Сілва своєю частиною подарунка розпорядився правильно і відпасував під удар Фодену. Талановитий вінгер пробивав з 14 метрів потужно, але постріл гравця збірної Англії був безхитрісним і Навас свою команду врятував.

Другий тайм

Після перерви манчестерці активізувалися, але перший небезпечний момент створили саме господарі. Мбаппе увірвався у штрафний майданчик Сіті, хитнув на замасі пару захисників і прострілив уздовж воротарського – Верратті забракло лічених сантиметрів, щоби переправити м’яч у сітку воріт Едерсона.

На 61 хвилині Гвардіола випустив на поле Олександра Зінченка, а за 3 хвилини українець записав на свій рахунок гольову передачу. Гравець збірної України біля штрафного майданчика ПСЖ відпасував на Де Брюйне, а той, мабуть, подав на дальню стійку воріт Наваса – м’яч нікого не зачепив і влетів у сітку воріт костариканця – 1:1.

Гості на хвилі успіху не скинули обертів і на 71 хвилині вдруге засмутили французьку команду. Марез вирішив хитро виконати небезпечний штрафний, пробивши просто у стінку. І це спрацювало! Кімпембе та Паредес розступилися і – м’яч полетів точно у кут воріт Наваса. 1:2!

Ще більше погіршив ситуацію Ідрісса Гує. Сенегалець пішов у невиправданий підкат в центрі поля проти Гюндогана. Фелікс Брих оцінив жорсткий удар в ногу на червону картку.

Міг Філ Фоден добити парижан під завершення основного часу, але сольний прохід англійця завершився ударом по центру воріт Наваса – голкіпер ПСЖ м’яч забрав.

Ман Сіті перевертає гру і здобуває надважливу перемогу у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів із ПСЖ.