Вихованець академії київського Динамо Данило Лісовий розповів про свою мрію зіграти у складі національної збірної Росії. Лісовий із 2015-го по 2016-й роки перебував у структурі київського Динамо. Вінгер навіть отримав український паспорт і виступав у складі молодіжної збірної України U-17, за яку зіграв 6 матчів. Лісовий народився в Росії, але в юному віці разом із сім’єю переїхав до Києва. Тепер ексгравець Динамо грає у російському чемпіонаті та відмовився від українського громадянства.

Подається мовою оригіналу*

Про переїзд

Когда мне было два года, мое мнение родители не спрашивали. Года три жили в Праге, затем переехали на Украину. Мама и сейчас живет в Киеве, а младший брат Филипп учится ресторанному бизнесу в Испании. Пару лет он тоже занимался в динамовской академии, но оставил футбол. В шесть лет мама отвела меня в академию «Динамо», прошел все ступени до дубля, получил тяжелую травму, перешел в петербургский «Зенит». И вот сейчас я в Туле.

Про мрію і збірну Росії

Ну а кто об этом не мечтает? Было бы неправильно не ставить такую цель. В юниорскую сборную уже вызывался, надеюсь, вызовут и в молодежную. Будучи игроком «Арсенала», с командой U20 провел 7-8 неофициальных матчей, они давали тренерам представление о кандидатах в молодежку. Главный тренер один и тот же – Михаил Михайлович Галактионов. Отборочный цикл Евро-2021 начнется уже в сентябре.

Про рідне місто

Родился в Москве, но Киев мне роднее. Он меня воспитал в футбольном плане, школу закончил, там семья и друзья. Отпуск нравится проводить дома. Очень люблю Киев – центр, Крещатик, правый берег Днепра. Украинским языком владею в совершенстве.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Поїхав зі Львова і тепер нарозхват. Італійські клуби змагаються за ексзірку Карпат

За колишнього гравця Карпат дають великі гроші у Європі …