Вийшов і провалився. Ярмоленка розкритикували в Англії

Андрій Ярмоленко отримав чергову порцію критики від ЗМІ та вболівальників.

У матчі з Бернлі українець вийшов на заміну лише на останні 13 хвилин. Але цього вистачило, аби заробити найнижчу оцінку та негативні відгуки. І це попри те, що Вест Гем переміг з рахунком 1:0.

На останніх хвилинах матчу Ярмоленко дуже невдало зіграв перед штрафним майданчиком Бернлі. Українець мав віддавати передачу на Антоніо (і тому залишалося би просто переграти воротаря), але підробив м’яч собі під праву ногу і пробив. Захисник заблокував цей удар.

Аналізуючи дії гравців Вест Гема, журналісти авторитетного видання FootballLondon поставили Ярмоленку найнижчий бал серед усіх гравців команди — 5. Гру українського півзахисника прокоментували так:

Втратив великий пізній шанс, коли потрібно було забивати. Українець здивував усіх, намагаючись пробити правою ногою. Пас на Антоніо був би куди кращим.

А ось у твіттері дуже багато негативних коментарів. І знову дехто пропонує продати Ярмоленка: