Вийшов і зарішав! Подачі Малиновського виривають перемогу для Аталанти. ВІДЕО

Українець знову став героєм у матчі Серії А.

Руслан Малиновський залишився у резерві Аталанти на поєдинок із Сампдорією, але українець зіграв ключову роль у підсумковій перемозі команди.

Півзахисник з’явився на полі разом із колумбійцем Муріелем на 70 хвилині матчу, і вже за 5 хвилин подача гравця збірної України призвела до переможного забитого м’яча. Малиновський ідеально виконав навіс із кутового, а Толой таку передачу на дальню стійку своїм ударом головою не змарнував – 1:0!

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Ще одна подача з кута поля від ексгравця Зорі завершилася голом на 85 хвилині. Футболісти Сампдорії з непростим навісом упоралися не дуже добре, вибивши м’яч просто на Муріеля, якому вдався філігранний удар з-за меж штрафного майданчика – 2:0!

Ця перемога стала для Аталанти вже 11-тою поспіль. Команда Гасперіні продовжує боротьбу за призові місця Серії А!