Домашня сторінка Актуально Вийшов на заміну і одразу забив! Яремчук ефектно долучився до розгромної перемоги Бенфіки. ВІДЕО

20 читачів онлайн
16
72,454

Багато часу не знадобилося, щоби забити

У 5-му турі чемпіонату Португалії Бенфіка на виїзді розгромила Санта-Клару з рахунком 5:0. До погрому долучився і нападник збірної України Роман Яремчук. Форвард вийшов на поле на заміну на 63-й хвилині, а вже через п’ять хвилин футболіст відзначився голом. Після прострілу з лівого флангу українець, який перебував в оточенні двох захисників, зумів відірватися від оборонців і з декількох метрів відправив м’яч у сітку воріт. Цей гол став п’ятим для Бенфіки у цій зустрічі.

Для самого Яремчука це вже другий гол за Бенфіку. Перший м’яч українець забив в своєму дебютному матчі за португальський клуб з Араукою.