Вийшов на заміну і забив. Українець тягне свою команду до єврокубків. ВІДЕО

Зробив усе, що було потрібно

У четвертому турі Ліги Жупіле у боротьбі за Лігу Конференцій Мехелен, за який виступає Мар’ян Швед, вдома здолав Стандард за рахунком 3:1. Українець цей матч розпочинав з лави для запасних, але наприкінці першого тайму він замінив Сторма, який отримав пошкодження і не зміг продовжити гру. Швед уже в другому таймі довів головному тренеру, що той не прогадав з вибором. На 57-й хвилині зустрічі ексгравець Карпат ударом у протихід голкіперу замкнув на дальній стійці простіл з правого флангу від партнера по команді. Після цього рахунок став 2:0 на користь Мехелена.

Animated GIF

Для Шведа цей гол став 5 поточного сезону за Мехелен у всіх турнірах. Загалом гравець взяв учать у 23-х матчах за клуб. Головний тренер команди задоволений грою 23-річного українця і хотів би його залишити в Мехелені.

Нагадаємо, що в Швед належить Селтіку, з яким у нього контракт до 2023-го року.