Вийшов у старті, але рано пішов з поля. Малиновський отримав хорошу оцінку за матч із Удінезе

Українець провів черговий матч у Серії А.

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Аталанти на поєдинок 28 туру Чемпіонату Італії з Удінезе. На 9 хвилині українець відзначився “хокейним асистом”. Малиновський в центрі поля відпасував на Гомеса, який наважився на довгий пас Сапаті. Нападник бергамасків свій вихід віч-на-віч реалізував.

Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images

Удінезе до перерви рахунок зрівняло, а на початку другого тайму тренер гостей Гасперіні вдався до заміни, яка стала ключовою. На 52 хвилині Малиновський поступився місцем на полі Муріелю. Саме колумбієць забив два м’ячі, які принесли Аталанті жадану перемогу – 3:2.

Гравець збірної України за проведений на полі час отримав хорошу оцінку – 7,1.

Черговий хороший поєдинок для українця в Італії.