Голкіпер збірної України та донецького Шахтаря Андрій Пятов в ефірі програми ПРОЄВРО розповів про свої плани на Євро-2021 та подальше майбутнє у головній команді країни.

Про перенесення Євро

За рік щось може змінитися, хтось може кудись перейти, бувають травми. Життя зміниться у когось, але навряд чи це вплине на стиль гри збірної. Все покаже підсумковий результат: добре це чи погано.

Поїхати на Євро – це моя мрія, я це заслужив. Віддавати своє місце нікому не збираюсь. Якщо Андрій Миколайович скаже, що зараз є хтось сильніший на моїй позиції, тоді без проблем. Але нікому своє місце я так легко не віддам. Для мене це виклик. Перенесли Євро на рік? Я не збирався завершувати з футболом і у мене ще є достатньо сил.

Про майбутні матчі збірної

Мені цікаво, як буде побудований формат матчів збірних тепер. Якщо ми гратимемо Лігу Націй замість товариських матчів, то це дуже добре. Бо за рік ми зіграємо шість матчів проти найкращих збірних світу. Це великий плюс для нас.

Про пандемію коронавірусу

Те, що зараз відбувається у світі – це не питання футболу. Ніхто не міг подумати, що таке може статися. Що через якийсь вірус закриють все. Як громадянин я розумію, що так треба і це правильно. Футболістам складно перебувати поза футболом, поза командою, але як батько я зараз можу бути зі своєю сім’єю та оберігати її.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Біль і сльози в Олександрії. Катастрофічний дебют Йовічевича у СК Дніпро-1

Не той ефект, на який чекали у Дніпрі …