Викинули лідера? Все про скандальний перехід екскапітана Десни у Зорю

Всі деталі викриває сюжет ПРОФУТБОЛа.

Денис Фаворов в ефірі програми ПРОФУТБОЛ розповів про причини переходу до луганської Зорі:

Надійшла пропозиція від Зорі. Навіщо довго думати? Я знаю цю команду.

З Десною все вирішилося і я прийняв рішення. Півроку тому у мене закінчувався контрак,т і пішли чутки, що я домовився з Академією Пушкаша. Ще якісь команди називалися. Минув час, мені це не зовсім почало подобатися, тому що я думав день-два і забудеться, а воно тривало. Я хотів швидше закрити це питання. Сам вийшов на керівництво і сказав: “Давайте це питання закриємо”. Хотів підписати попередній контракт, щоб все це закінчилося. Але отримав відмову. Мені сказали почекати тиждень, мовляв, будуть пропозиції. Потім ще тиждень. У підсумку пройшов місяць, а я так і не отримав пропозицію. Мені сказали спочатку допрацювати цей контракт, закінчиться чемпіонат, а на наступний день мене наберуть, і я отримаю пропозицію.

Я не хвилювався, ні про що таке не міг думати. Закінчився чемпіонат. День, два, чотири, п’ять – ніяких звісток. Я вже сам почав дзвонити тренеру, бо керівники на зв’язок не виходили. Намагався через нього. В результаті попросили культурно піти. Це плювок в обличчя. Я сидів без контракту, тренувався, до останнього намагався по-солідному вирішити питання. Всі говорили, що керівництво одумається, але стало тільки гірше. Мене просто виставили і показали на двері, культурно. У мене в команді були мінімальні умови, менше мене, по-моєму, ніхто не отримував.

Я отримав пропозицію ще в Першій лізі, воно було хорошим. Але через півроку воно стало середнім, а ще через півроку це стали мінімальні умови. Я сумлінно ще 2 роки відпрацював контракт. Мені обіцяли зробити, як мені сказали, гідна пропозиція, але я його так і не отримав. Хотів переподписати контракт, тому що давно в цій команді. Хотів залишитися, думок про перехід у мене не було. Нічого не вибивав, жодного разу не назвав умови якісь, а просто хотів переподписати контракт.

Тому я і погодився на інтерв’ю, щоб вболівальники розуміли всю ситуацію, що це не моя ініціатива. Вся команда це знає. Це знає тренерський штаб, це не його ініціатива. Я до останнього сподівався

Минулого сезону Денис Фаворов відзначився 7 голами і 2 асистами в 33 матчах за Десну.

Читайте також: Новий Ювентус без Роналду? Португалець може змінити клуб

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також