Виламали огорожу та влаштували сутички з поліцією. Фани ледь не зірвали матч Кривбас – Металург. ВІДЕО

Ось тобі і “завзяті вболівальники”

У 22-му турі Другої ліги України в надпринциповому матчі Кривбас – Металург, адже обидві команди перебували у безспосередній близькості у турнірній таблиці і борються за підвищення у класі, стався скандальний епізод. Вболівальники запорізького клубу, які приїхали підтримати свою команду, на 10-й хвилині зустрічі вибігли на поле і почали висловлювати невдоволення головному арбітру матчу Деревінському та гравцям Металурга. Вочевидь, фанів засмутило, що їхня команда за 2 хвилини двічі пропустила з пенальті. Варто відзначити, що підстави для призначення одинадцятиметрових ударів в обох випадках у рефері були.

Фанів, які вибігли на поле, поліція повернула на трибуни, але це не зупинило затятих вболівальників Металурга і вони почали кидати димові шашки та виламали металеву огорожу. До них одразу підійшла поліція, щоби протидіяти їхньому свавіллю. Після цього головний арбітр призупинив матч. Деякі вболівальники запорізької команди знову вибігли на поле, за одним із них, який намагався напасти на рефері, погнався поліцейський. Але на допомогу товаришеві підскочив інший фанат і стрибнув на спину представнику правоохороних органів. Згодом підскочив фан, в якого у руках була велика палиця, але на щастя він вирішив її не застосовувати. Головний суддя матчу відправив команди до роздягальні і лише через 50 хвилин матч було поновлено після того, як владнали ситуацію із неадекватними вболівальниками, яких вивели за межі стадіону.

До слова, матч так і закінчився з рахунком 2:0 на користь Кривбаса. І тепер команда з Кривого Рогу займає 2-гу сходинку і має 44 пункти. Металург третій і тепер відстає на 4 бали.