Домашня сторінка Актуально Вилучення Роналду: в пошуках правди

Вилучення Роналду: в пошуках правди

18 читачів онлайн
0
8,233

Автор – Олександр Новак

Кріштіану Роналду отримав першу червону картку в Лізі Чемпіонів. Мабуть, ця новина є головною з-поміж усіх подій другого ігрового дня в першому турі. Безліч емоцій, дискусій, суперечок щодо неоднозначного епізоду, за який був покараний португалець. Спробуємо з’ясувати, що саме сталося у тому моменті, і чи справедливим є покарання від Фелікса Бриха.

На повторах чітко помітно, що арбітр не бачив моменту Мурільйо-Роналду. М’яч перебував на лівому фланзі і увага Бриха була зосереджена саме на тій частині поля. Рішення щодо вилучення німець приймав після обговорення ситуації з асистентами.

Вилучення зірки Ювентуса пояснювалося неспортивною поведінкою гравця. Якщо уважно розглянути момент, то видно, що Роналду схопив за волосся свого опонента. Португалець вважав поведінку Мурільйо симуляцією і його жест можна назвати емоційно-іронічним. Але протрактуємо його з дисциплінарного боку: Кріштіану навмисно чіпляє суперника, який вже перебуває на газоні у відверто неігровій ситуації. Чим не неспортивна поведінка?

До того ж на одному з повторів можемо побачити, як Роналду в боротьбі за позицію із Мурільйо активно допомагає собі рукою, що перебуває на рівні обличчя захисника. Звичайно, у рівні акторської майстерності захисника Валенсії ніхто не сумнівається, але неправомірні дії португальця так само заперечити складно.

Photo by Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Та чи справді епізод тягнув на вилучення? Чи неправий Роналду своєю надмірною емоційністю? Сестра Кріштіану жорстко прокоментувала цю ситуацію і навіть заявила, що її брата намагаються вбити. Та все ж варто відкинути емоції і спробувати відшукати правду. От тільки у кожного вона може бути своя…

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Грають всі, а перемагають – німці. Баварія у драматичному матчі вигризає Суперкубок УЄФА в Севільї

Команди влаштували справжню зарубу …