Висновок після гри з Північною Ірландією! Шевченко виділив позитив та головні проблеми збірної України

Із завданням впоралися, але реалізація залишає бажати кращого!

Андрій Шевченко прокоментував гру збірної України в матчі з Північною Ірландією, який закінчився мінімальною перемогою нашої національної команди 1:0. Головний тренер пояснив, на що найбільше він звертав увагу та виділив позитивні і негативні моменти у грі збірної та окремих виконавців:

– Як ви оцінюєте гру Ярмоленка та його поточну готовність до Євро?

— Ми розмовляли з Андрієм, щойно він приїхав, я сказав йому, щоби привести себе в порядок і зрозуміти, в якому він перебуває стані, йому потрібно зіграти у двох товариських матчах, що лишилися, по 90 хвилин. У нас на його позиції не вистачає гравців. Тому дуже важливо, що він провів цей поєдинок повністю. Дійсно, наприкінці гри йому не вистачало свіжості, тому не було тієї реалізації, якою він завжди вирізнявся. Та я сподіваюся, що Ярмоленко підійде до офіційних матчів у хорошій формі, хоча вважаю, що фізично він уже виглядає непогано. Йому не вистачає на завершальній стадії.

— Наскільки ця перемога важлива для психологічного стану команди?

— Моє ставлення до товариських матчів не змінилося — насамперед я дивлюся на якість гри, на підготовку команди. Можу сказати, в другому таймі було помітно, що хлопці трохи підсіли, адже вони отримали чимале навантаження на тренуваннях. Зараз будемо дещо змінювати програму, прибиратимемо дворазові тренування, дамо гравцям трохи відпочити. Сподіваюся, вони вийдуть на високий рівень готовності до початку Євро.

— Чи можна сказати, що сьогодні грав уже кістяк команди, яка буде виступати на Євро-2020, зокрема, у захисті? Уболівальники сподівалися побачити на полі Безуса…

— Не трибуни ухвалюють рішення, кому виходити на поле, а тренер. Я хотів би подякувати вболівальникам, які прийшли сьогодні на стадіон – було приємно, що зібрався майже повний стадіон, ми давно не грали в такій хорошій атмосфері. Але рішення – за тренером. Безус – гравець, який залишив яскравий слід, граючи за Дніпро, тут до нього величезна повага. І у нас теж до Романа величезна повага. Але виходячи з того, як розвивалася гра, я вирішив не випускати Безуса

Заявку на Євро ми визначили. Ті 26 гравців, які потрапили до списку, ми на них розраховуємо. То ж у наступному матчі в лінії захисту стовідсотково з’являться нові гравці. У нас зараз період підготовки до Євро-2020. Чемпіонат Європи ще не розпочався

Як ви можете оцінити сьогоднішню гру Судакова?

— Він вийшов, ми бачимо його на тренуваннях. Хлопчина перебуває в хорошій формі, ми бачили, як він працює на тренуваннях. Він виглядав дуже добре, як і решта гравців. Будемо й надалі його перевіряти. Він увійшов дуже добре в гру, додав трохи свіжості.

— У другому таймі перевага збірної України не була такою відчутною, як у першому. Чим це пояснюється?

— Я вже казав, гравці трохи втомилися, вони перебувають під навантаженнями, у нас тривають дворазові тренування. Це нормальна реакція на втому. Навіть попри те, що ми відійшли трохи назад, десь віддали перевагу, у нас були непогані контратаки, але знову не вистачало реалізації.

— Яку інформацію ви отримали завдяки цьому матчу?

— Інформація щодо фізичного стану була позитивною. Я бачу, що команда трохи втомилася, але вона відпрацьовує до кінця. Нам не вистачає свіжості в реалізації. Для мене це був один із головних критеріїв оцінки команди. Ми трохи опустили крайніх захисників, вони не так часто підключалися до атак. Ми вирішили прибрати небезпеку на флангах, адже раніше інколи створювався дисбаланс у кількості гравців, і тоді наша команда пропускала контратаки. Сьогодні ми впоралися із завданням, я залишився задоволеним діями лінії оборони.

— Чим була викликана заміна Зубкова в перерві?

— Це була планова заміна, ми попереджали, що вони з Марлосом зіграють по тайму. У наступній товариській зустрічі будемо проводити ротацію, подивимося, хто з гравців виглядатиме свіжішим. Футболісти мають отримувати навантаження через гру, це дуже важливо.

— Чому ви використали лише чотири заміни?

— Тому що я дійшов висновку, що сьогодні цього буде достатньо.

Читайте також: Суркіс все пояснив. Президент Динамо сказав, що у клубі робитимуть з талантами молодіжки

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також