Джексон Фольманн став одним із небагатьох футболістів клубу Шапекоенсе хто вижив в одній із найстрашніших авіакастроф в історії спорту.

Літак із представниками клубу 28 листопада 2016 року розбився у Колумбії. Команда прямувала на фінальний матч Копа Судамерикана. Бразильський клуб вперше за 43 роки своєї історії дійшов до фіналу континентального турніру. Суперником Шапекоенсе мав стати Атлетико Насьональ із Колумбії.

Однак матчу не судилось відбутись. Літак із бразильською командою потрапив у авіакатастрофу, загинула 71 людина. Лише трьом футболістам Шапакоенсе дивом вдалось вижити. Еліо Нето, Алан Рушел і Джексон Фольманн зуміли вціліти після падіння літака. За попередньою інформацією, причиною авіакатастрофи стала відсутність запасного пального.

Голкіпер команди Джексон Фольманн у відвертому інтерв’ю із жахом згадував події того дня.

 

У літаку в той день було дуже весело, наче свято. Ми грали у карти, слухали музику.

Це був тихий політ, аж поки всі вогні не погасли. Люди хотіли знати, що відбувається, але екіпаж нічого пояснював. Лише за кілька хвилин до того, як ми впали, бортпровідник пройшов повз і сказав: “Пристебніть ремені, ми збираємося приземлитися”. Він був дуже спокійний. Ніхто нічого не повідомляв через мікрофони. А потім ми почали падати.

У світі знайдеться не так багато людей, які пройшли через цей момент. Ви перебуваєте на шляху до здійснення своєї мрії, разом з друзями, всі щасливі, а вже за мить вогні у літаку гаснуть і ви падаєте з небес.

Я просто встиг помолитися і попросити Бога захистити мене. Усередині літака ви нічого не можете зробити. Ви не можете втекти, не можете плакати, не можете просити про допомогу, ви не можете запитати, чому? Все, що ви можете зробити, це залишити своє життя в руках Бога.

Фольманн після катастрофи втратив ногу та тривалий час був обмежений у пересуванні. Зараз Джексон завдяки протезу може вільно рухатись. Більше того голкіпер відновив тренування. Фольманн має намір виступати на паралімпійських футбольних турнірах.

  • Моторошна річниця…

    Рік тому на території Колумбії відбулась одна із найжахливіших авіакатастроф в історії фут…
Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перевірте також

Стрінич тимчасово припизупиняє кар’єру через проблеми з сердцем

Шокуючі новини із Італії... …