Домашня сторінка Актуально Взяли якістю. Англія у зірковому матчі здолала Хорватію

Взяли якістю. Англія у зірковому матчі здолала Хорватію

34 читачів онлайн
1
1,997

Стартовий матч групи D на Євро-2020 одразу ж подарував вболівальникам  протистояння грандів європейського футболу – Англія вдома зіграла з Хорватією

Перший тайм розпочався під диктовку господарів, які дуже активно атакували ворота Ліваковича. На 5 хвилині англійці могли забивати, але хорватів після удару Фодена з меж штрафного майданчика врятувала стійка.

За 4 хвилини небезпечно пробивав Філліпс. Півзахисник Лідса ледь не виконав Сидорчука в матчі з Зорею – м’яч після удару злету від гравця команди Саутгейта пролетів поміж ніг захисників Хорватії, але Лівакович зумів зорієнтуватися і відбити підступний удар суперника.

Здавалося, під таким тиском віцечемпіони світу ось-ось розваляться. Проте англійці знизили темп, чим Модрич і Ко повністю скористалися, відвівши гру подалі від власних воріт.

До перерви більше нічого небезпечного вболівальники на трибунах Вемблі не побачили.

Після перерви гра ожила. На 57 хвилині збірна Англії вийшла вперед у рахунку. Філліпс отримав м’яч на фланзі, обіграв Чалета-Цара і віддав розрізну передачу на Стерлінга, який вийшов віч-на-віч із Ліваковичем і переграв того – 1:0!

Минуло чотири хвилини і вболівальники англійців хапалися за голови не від радості, а від розчарування. Гаррі Кейн після передачі від Маунта в єдиноборстві із захисником гостей цілив у порожній кут воріт збірної Хорватії – промах!

Міг Стерлінг на 74 хвилині оформити дубль. Мінгс скинув на свого вінгера після подачі зі штрафного, але атакувальний гравець Манчестер Сіті злету пробив вище воріт.

Хорвати спробували піти в атаку і організувати щось небезпечне біля воріт Пікфорда. Та цього дня у віцечемпіонів світу в нападі нічого не виходило. 1:0 – Англія вдома розпочинає з перемоги. Вперше на чемпіонатах Європи англійці виграють свій стартовий поєдинок!