Взяв ініціативу на себе. Дмитро Хомченовський забив класний м’яч у спарингу. ВІДЕО

У Туреччині луганська Зоря продовжує підготовку до другої частини сезону. У своєму третьому спарингу на зборах команда зустрічалася з нині третьою у внутрішньому чемпіонаті сербською Войводиною. Український клуб забив першим. І напрочуд красиво.

На 4-тій хвилині у центрі поля м’яч відскочив на Дмитра Хомченовського. Півзахисник Зорі прийняв його в центральному колі, миттєво рушив на ворота суперників, одним пасом собі на хід нейтралізував кількох опонентів вже у штрафному майданчику сербів і потужно пробив під поперечку у ближню дев’ятку. У голкіпера Войводини шансів врятувати свої ворота не було.

За 10-ть хвилин після гола луганці пропустили після розгорнутої атаки вперше, а по перерві – вдруге. Знову провалившись у центрі захисту. Завдяки влучному удару Назарини зі штрафного Зорі вдалося уникнути поразки. До слова, у кожному з трьох матчів, зіграних у Туреччині, підопічні Віктора Скрипника пропустили по два м’ячі: нічиї 2:2 з Ракувом та Войводиною і поразка 1:2 від Пяста.

Читайте також: Божевільний гол через усе поле. Голкіпер створив шедевр ударом від воріт. ВІДЕО і Шанс на реванш. Збірна України визначилася з суперниками на товариські матчі