Сенегал покарав Польщу за дикі помилки

Матч Польща – Сенегал закривав програму першого туру Чемпіонату світу. Африканці перемогли – 2:1!

Getty Images

Гравці Кадри вийшли на поле у бойовому настрої. І дуже голосно заспівали гімн Польщі. Особливо виділявся Якуб Блащиковский. Не показуйте це відео Ярославу Ракицькому.

Команда Сенегалу не так емоційно заспівала свій славень. Але все одно це було цікавіше, ніж перші 30 хвилин матчу. Збірні вели позиційну гру з мінімальною кількістю моментів. Такий футбол можна використовувати замість снодійного.

Особливо це стосується команди Адама Навалки. Дуже сіру і безвольну гру показали поляки на чолі із зірковим Робертом Левандовским. Хлопці Аліу Сіссе за перший тайм більше награли на гол. І вони його отримали просто на тарілочці.

Гуйє пробив не сильно по воротах Войцеха Шченсного. Натуралізований бразилець Тьяго Чонек підставився під удар і саме від його ноги м’яч залетів у ворота поляків. Це фіаско!

У другому таймі збірна Польщі перейшла на гру у три захисники. Навалка зняв з поля Блащіковского і випустив Беднарека. Захисник Саутгемптона майже одразу ледь не травмував голову об п’яту точку Сабалі. Але для Яна все обійшлося і поляк зміг продовжити гру.

Бліда тінь Роберта Левандовского намагалася виправити ситуацію. На 51-й хвилині нападник Баварії бив зі штрафного. Але воротар Сенегала Ндіай у класному стрибку відбив м’яч.

А далі була катастрофа у збірної Польщі. Цей чемпіонат взагалі якийсь дивний, але поляки всіх перевершили.

Гжегож Крихов’як віддав незрозумілу передачу назад на Беднарека. Але у Шченсного вселився вірус імені Лоріса Каріуса. Воротар вийшов далеко з воріт і не порозумівся з власним захисником. Зате максимум із ситуації витиснув Ньянг.  Нападник Вотфорда вирішив цю плутанину на користь Сенегалу, забивши в порожні ворота. Ця ситуація – майже другий автогол. Явно не день збірної Польщі.

Кадра виглядала безнадійною до 70-ї хвилини. Потім поляки почали активніше йти вперед. Класний момент був в Аркадіуша Міліка. А на 87-й хвилині прийшов гол. Крихов’як скоротив відставання в рахунку. І знову гол прийшов після стандарту. Гросіцкий класно подав зі штрафного. Гжегож пробив головою в кут воріт Ндіайе.

Надто пізно Польща прокинулася і почала грати у футбол. А Сенегал – перша збірна з Африканського континенту, яка виграла свій матч на Чемпіонаті світу. Вечірка тільки починається…