Wenger IN: Екс-гравці Арсенала створили петицію

Колишні гравці лондонського Арсенала Пол Мерсон та Алан Сміт виступили з цікавою ініціативою. Екс-каноніри створили петицію щодо перейменування Емірейтс, домашнього стадіону Арсенала. Наразі футбольна арена має ім’я головного спонсора лондонської команди – авіакомпанії Emirates Airlines.

Пол Мерсон та Алан Сміт наполягають на тому, щоб стадіон перейменували на честь Арсена Венгера. Примітно, що ця ідея не нова. Минулого року, коли Арсен Венгер заявив, що покидає команду наприкінці сезону, фани Канонірів як один зійшлися на думці, що ім’я Венгера слід увічнити як назву стадіона. Адже цей тренер очолював команду з Лондона протягом 22 років із 132 років існування клуба.  10 головних трофеїв і близько 800 матчів в АПЛ. Венгера тричі нагороджували титулом найкращого тренера року.

Мерсон пояснив Sky Sports таке прагнення:

Це його стадіон. Він збудував його! Навіть якщо стадіон буде називатися Емірейтс Арсен Венгер Стедіум, Венгер заслуговує на це.

Сміт додав:

Я погоджуюся з Полом. Це чудовий жест – назвати стадіон на честь Венгера. 

Наразі петицію підписали майже 5 тисяч людей:

Скріншот петиції

Звичайно, не слід забувати, що спонсор Арсенала авіакомпанія Emirates Airlines уклала контракт з клубом щодо присутності бренду на футболках (до 2024 року) та назву бренду в імені стадіону (до 2028-го). Тож, пішовши на такий кардинальний крок як перейменування стадіону, футбольний клуб Арсенал ризикує втратити чимало грошей. Пол Мерсон та Алан Сміт це чудово розуміють, але не відмовляються від своєї ідеї:

Очевидно, що зараз клуб не хоче відмовлятися від тих мільйонів, які приносить назва стадіону. Але якщо все ж стадіон матиме ім’я Арсена Венгера – це буде фантастично.  

Цікаво, як сам Венгер поставиться до такої ініціативи …

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також