Я хочу київське Динамо і Олександрію. Амбітні бажання президента Інгульця

Інгулець продовжує творити свою кубкову історію. Після тогорічного фіналу з Шахтарем, команда з Петрового цього сезону вже пробилася до чвертьфіналу турніру.

Богдан Мушта побував на матчі 1/8 з Дніпром-1, коли підопічні Лавриненка вирвали перемогу у чергової своєї жертви з вищого дивізіону – 2:1.

Сергій Лавриненко, головний тренер Інгульця

Ми намагаємося відповідально ставитися до змагань, незалежно чемпіонат це чи кубок. А кубкова зустріч вона завжди суперемоційна, а тим більше Дніпро це наші гарні друзі. Теплі у нас стосунки. Але на полі у нас завжди дуже гаряче. І цей матч не був винятком. Я думаю, у нас більша мотивація була, певною мірою. Все-таки грали з командою Прем’єр-Ліги. В цьому була наша перевага. Крім того, грали вдома. Ми вдома потужно, агресивно намагаємося працювати. Досягли перемоги, чим дуже задоволені.

Олександр Поворознюк, президент Інгульця

Як Інгулець виграє у суперників, вищих за класом? Та як, виходить і виграє. У нас немає другого складу, першого. У нас є один склад, повноцінний колектив, де виходимо, рубаємся і б’ємся за емблему футбольного клубу Інгулець. Я говорив, хто б нам не випад у наступному матчі, я хочу київське Динамо і Олександрію. Спробувати себе на рівні тих команд, які, скажем так, еліта нашого сьогоднішнього футболу. Спробувать себе на рівні таких команд. Нам все одно з ким грати. От хто б сюди не приїхав. Єдине, що хочу – щоб випала та команда, яка приїде сюди. Легко не буде нікому.

Захоплива драма в Кубку України. Зоря в розпачі, Олександрія тріумфує

Футболісти вже більше звикли до цього рівня. Я щоразу переконуюся в тому, що вони готові грати у вищій лізі. Спокою більше. Навіть коли зрівняли рахунок, я не дуже переживав, бо я дивився реально, що Дніпро не награє на перемогу. Два моменти у першому таймі, у другому взагалі нічого не дали їм створити. Зашкалює гордість за своїх пацанів, що вони виходять і б’ються за емблему.

У нас в пріоритеті навіть товариські матчі. Навіть у товариських іграх ставимо завдання  виграти. Зрозуміло, що для мене важливіший чемпіонат. Сьогодні просто переглянули, хто після травми відновився, грав. Хто на чемпіонат гратиме, той сьогодні не грав. Металісту теж легко не буде. Всім, хто сюди приїжджає легко не буде точно незалежно від рівня ліги. Нам все одно, з ким грати.

На нього чекають усі: Як Інгулець будує свій стадіон. Круте відео Олександр Акименко, нападник Інгульця

Ми торік теж так грали, від матчу до матчу. Якихось особливих преміальних немає. Будуть, мабуть, звичайні, стандартні преміальні. Зараз трохи покричимо, може трохи додадуть.

Точні цифри чекай у програмі Профутбол на 2+2 у неділю, 3 листопада о 23:00.

Крім Інгульця до цієї стадії змагань дійшла ще одна команда з Першої Ліги – Минай. І ще більша сенсація турніру на цей момент – друголіговий Альянс із Липової Долини (пройшли Ужгород, Чайку, Балкани і Гірник-Спорт). Прем’єр-Лігу представляють Динамо, Десна, Олександрія, Маріуполь і Ворскла.

Жеребкування пар чвертьфіналу пройде у грудні цього року, але точної дати ще немає. Самі матчі відбудуться вже навесні 2020-го. Фінал Кубка запланований на 13 травня. Найімовірнішим місцем його проведення на цей момент є Тернопіль.