Домашня сторінка Актуально Я не хотів його відпускати© Луческу назвав причину від’їзду гравця Динамо

Я не хотів його відпускати© Луческу назвав причину від’їзду гравця Динамо

39 читачів онлайн
2
25,761

Мірча Луческу поділився думкою щодо продовження кар’єри двох футболістів Динамо

Головний тренер киян назвав причини оренди Артема Шабанова та Назарія Русина до Легії. Наставника Динамо цитує польське видання Sportowe Fakty:

Чесно? Я не хотів його відпускати (Шабанова — прим.ред.), але Артем дуже хотів приєднатися до Легії. Немає такого, що його не хотіли залишити в Динамо. Його відхід пов’язаний із філософією Динамо, яке омолоджує склад (і на його позиції теж). Шабанов хотів грати, багато грати. Це була основна причина його бажання переїхати до Варшави. Я не виключаю, що влітку він може повернутися до Динамо. Але якщо він захоче залишитися у Легії, то до Києва силою його не затягнемо.

Русин? Він талановитий. Дивлячись на його вміння, мені здається, що він заграє у Польщі.

До Легії пішли футболісти, які, можливо, ще не сказали останнього слова в Динамо. Звичайно, ніхто не знає, що станеться в майбутньому. Але я хотів би підкреслити: це не заслання футболістів, яких ми не хочемо бачити у Динамо. Сподіваємося, що оренда допоможе цим гравцям, — підкреслив Мірча Луческу

Нагадаємо, Артем Шабанов офіційно перейшов до Легії на правах оренди (та навіть вже відіграв 45 хвилин у матчі з Віслою Плоцьк), а Назарій Русин вже пройшов медогляд у варшавському клубі.

Читайте також: Динамо хоче забивного форварда. Кияни знову спробують підписати бомбардира з європейського клубу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Король на троні. Роналду б’є рекорди, а Португалія на фініші громить Угорщину

Фантастична розв'язка непростого матчу …