Домашня сторінка Ексклюзив Як клуби Першої Ліги хочуть догравати чемпіонат? Пропозиції із топ-5

Як клуби Першої Ліги хочуть догравати чемпіонат? Пропозиції із топ-5

4 читачів онлайн
0
1,065

Представники клубів Першої Ліги зібралися у Києві, аби вирішити долю чемпіонату. Але клуби мають зовсім різні погляди на вирішення ситуації.

Дехто виступає за дострокове припинення чемпіонату, дехто за догравання у класичному варіанті, а хтось пропонує провести плей-оф.

Волинь. Андрій Тлумак, головний тренер: З одного боку, ми говоримо, що зараз було б несправедливо визначити клуби, які вийдуть до УПЛ, адже чемпіонат не дограли до кінця. Але чи буде справедливо, якщо ми зіграємо три тури і чемпіонат знову зупиниться: команди, які були вгорі турнірної таблиці, можуть опуститися.

Інгулець. Сергій Лавриненко, головний тренер: Не можна визначити, хто зайняв місця з 1 по 3, адже зіграли лише 60% матчів чемпіонату. Нечесно було б зараз завершити змагання. Треба дограти чемпіонат у будь-якому форматі.

Минай. Михайло Кополовець, граючий спортивний директор: Якщо догравати чемпіонат, то тільки у тому форматі, в якому він починався. Але нам хтось дасть гарантію, що ми його дограємо? 3-4 матчі зіграємо, хтось захворіє, і що далі? Зупиняти чемпіонат? Місця в турнірній таблиці вже зміняться. Має бути гарантія, що ми дограємо чемпіонат.

Рух. Ігор Дедишин, генеральний директор: Якщо догравати у форматі 6 клубів з верхньої шістки, то потрібно знову скликати Раду Ліг, приймати зміни до регламенту, затверджувати на Виконкомі і тоді вже реалізовувати цей формат.

Оболонь-Бровар. Олександр Різниченко, спортивний директор: Позиція нашого клубу — дограти чемпіонат у будь-якому форматі.

Сергій Макаров, президент ПФЛ: Регулярний сезон достроково завершено. Залишилося вирішити, що робити з обміном між лігами. Варіантів було декілька. Перший — плей-оф між командами, які проходять атестацію УПЛ. Другий — вирішити все, згідно із нинішнім положенням у турнірній таблиці. Третій — відмовитися від обміну, анулювати усі результати і стартувати у наступному сезоні тими ж командами.

Нагадаємо, представники клубів Другої Ліги прийняли рішення достроково завершити змагання.

Читайте також: В Англії визначили майбутнє Ярмоленка! Українець близький аби покинути Вест Гем.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Новий тренер Дніпра-1 вже їде! Відомі умови контракту

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про нового тренера Дніпра-1 …