Як не треба грати. Курйозний момент з матчу АПЛ. ВІДЕО

У 32-му турі АПЛ Астон Вілла приймала Вулвергемптон

Географічні сусіди перебувають на різних полюсах таблиці: Вілла б’ється за право залишитися у Прем’єр-Лізі, а Вовки борються за єврокубки. Проте, в першому таймі очного поєдинку у Бірмінгемі забити не змогла жодна з команд.

Господарі просто дивом спромоглися не пропустити. На 41 хвилині гри голкіпер Астон Вілли Ер’ян Нюланд у простій ситуації привіз стовідсотково гольовий момент на власні ворота. Норвежець вводив м’яч у поле рукою, але він злетів з долоні у напрямку форварда Вулвергемптона Діогу Жота. Португалець замість того, щоб влучити у фактично незахищені ворота, пробив на силу вище поперечки.

У другому таймі Леандер Дендонкер таки вивів гостей уперед гарматним ударом низом у правий кут – 0:1. Поразка залишає Астон Віллу на дні – лише 19-та сходинка. Вулвергемптон 5-тий, що дає право зіграти в Лізі Європи. Але Вовки мають певні шанси зазіхнути і на Лігу Чемпіонів.

Читайте також: Євген Шахов вперше за майже 7 місяців в основі. Але Ювентус все одно громить Лечче. ВІДЕО і Два ексдинамівці взяли участь у турецькому розгромі у Стамбулі. ВІДЕО