Домашня сторінка Актуально Як Шахтар шукав таланти у Запоріжжі

Як Шахтар шукав таланти у Запоріжжі

8 читачів онлайн
0
537

Shakhtar Talent Day пройшов у Запоріжжі. 6 дітей відібрали в Академію гірників. Загалом у відборі взяли участь 96 дітей 2005 і 2006 року народження з восьми міст країни (Запоріжжя, Дніпро, Харків, Ізмаїл, Одеса, Мелітополь, Херсон і Нікополь).

Фото shakhtar

Шість груп по 16 юних футболістів провели ряд коротких матчів зі зміною складів. За результати і забиті м’ячі арбітри нараховували кожному учаснику бали. Переможцем турніру став Олександр Полешко.

Також відзначили хлопців, які подолали найдовшу відстань, – Володимир Катьков з Одеси (555 кілометрів) і Денис Іванов з Ізмаїла (739). Окремий подарунок від клубу отримала і єдина учасниця – Єлизавета Пономар.

Фото shakhtar

Запоріжжя – вже п’яте місто, в якому пройшов Talent Day. Раніше такі ж заходи відбулися в Харкові, Львові, Маріуполі та Чернівцях. На кожному з них присутні скаути Академії Шахтаря, які оцінюють здібності дітей і відбирають для подальшого перегляду.

Фото shakhtar

Відвідали Talent Day разом з Сергієм Кравченком і залишилися задоволені. Багато учасників, деякі дуже добре себе проявили, – каже тренер-селекціонер Академії гірників Василь Попов. – Раніше я був в Харкові, але це місто з півторамільйонним населенням, де багато спортивних шкіл. Різниця в підготовці відчувалася. Проте у нас все склалося: взяли на замітку п’ять-шість хлопців. Найголовніше – їхня техніка, ігрове мислення і швидкісні дані. Уже поспілкувалися з ними, батьками і в перспективі будемо запрошувати на перегляд.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вернидуб — тренер символічної збірної у Білорусі. А де Мілевський і Нойок?

Екснаставник Зорі опинився у цікавій символічній збірній …