Як там єдиний пул? Більшості більше нема

12 червня у Будинку Футболу відбулося засідання клубів УПЛ, яке завершилося великим телевізійним конфліктом. Несподівано на голосування було виставлене питання єдиного пулу, який готова була сформувати одна-єдина телекомпанія. Дуже змістовно про цю історію розповів гендиректор Зорі Сергій Рафаїлов.

Голосування відбулося таким чином: 7 клубів за пропозицію від ТК Футбол. 2 утрималися (Колос і Львів), три клуби були проти (СК Дніпро-1, Зоря і Динамо). І от тепер, розклад сил змінився. Один з клубів відкликав свій голос. Ним стала чернігівська Десна. Більшості у питанні голосування за єдиний пул наразі НЕМА. Голоси розподіляються так: 6 – за, 2 – утрималися, 4 – проти.

Володимир Левін: футбол має бути відділений від політичних аспектівВчора у Будинку футболу відбулося засідання клубів УПЛ. Одне з них головних питань – створення єдиного телепулу. Ми, футбольний клуб «Десна», за розвиток і популяризацію футболу в Україні, тому ми, звичайно, підтримали створення єдиного пулу. Тим більше, що в свій дебютний сезон у Прем’єр-лізі ми працювали з телеканалами «Футбол», і можемо відзначити хорошу, якісну співпрацю.Але, у той же час ми розуміємо, що футбол повинен бути відділений від політичних аспектів, що спостерігається у даний момент – передача всіх прав на трансляцію футбольних матчів має бути за згодою всіх клубів. Потрібно сідати за стіл переговорів і розглядати всі аспекти створення такого важливого пулу – як для трансляторів, так і для клубів. Ми за прозору, успішну і перспективну систему.Вважаємо, що цей прецедент може негативно відбитися на всіх клубах УПЛ, оскільки, з одного боку, фінансові показники і розрахунки на засіданні Президії УПЛ не були представлені. З іншого боку, після виступу керівництва ФК «Олександрія», ми побачили гоніння, якими піддаються окремі футбольні клуби.Тому, я, як президент ФК «Десна», до врегулювання політичних питаннь, які можуть завдати шкоди українському футболу, і надання всіх об'єктивно-необхідних документів з питання введення єдиного телепулу на розгляд УПЛ, відкликаю свій голос за введення єдиного телепулу.Окрім усього вищевикладеного, хотілося б озвучити проблему недостатньої публічності засідань УПЛ та підготовки питань, які виносяться на розгляд.

Опубліковано ФК Десна Четвер, 13 червня 2019 р.

Цитуємо президента Десни Володимира Левіна:

Футбол повинен бути відділений від політичних аспектів, що спостерігається у даний момент – передача всіх прав на трансляцію футбольних матчів має бути за згодою всіх клубів. Потрібно сідати за стіл переговорів і розглядати всі аспекти створення такого важливого пулу – як для трансляторів, так і для клубів. Ми за прозору, успішну і перспективну систему.

Вважаємо, що цей прецедент може негативно відбитися на всіх клубах УПЛ, оскільки, з одного боку, фінансові показники і розрахунки на засіданні Президії УПЛ не були представлені. З іншого боку, після виступу керівництва ФК «Олександрія», ми побачили гоніння, якими піддаються окремі футбольні клуби.

Тому, я, як президент ФК «Десна», до врегулювання політичних питаннь, які можуть завдати шкоди українському футболу, і надання всіх об’єктивно-необхідних документів з питання введення єдиного телепулу на розгляд УПЛ, відкликаю свій голос за введення єдиного телепулу.

Окрім усього вищевикладеного, хотілося б озвучити проблему недостатньої публічності засідань УПЛ та підготовки питань, які виносяться на розгляд.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також