Домашня сторінка Актуально Як це вилікувати? Україна на останніх секундах знову втрачає перемогу

Як це вилікувати? Україна на останніх секундах знову втрачає перемогу

3 читачів онлайн
1
10,660

Хвороба останніх хвилин вбиває результати української збірної

Після нічиїх з Казахстаном та Францією Олександр Петраков трохи поекспериментував зі складом у товариській зустрічі з Чехією:

Українці невпевнено розпочали матч

Вже на першій хвилині арбітр міг вилучати Олександра Зінченка. Універсал Ман Сіті прямою ногою в’їхав у ногу суперника (ВАР на таких матчах не працює), за що отримав жовтку картку від Філіпа Глови.

Нервовість у діях гостей прослідковувалася найпомітніше в оборонних діях. На 9 хвилині Сергій Кривцов невдало зіграв позиційно, що дозволило Тецлу вийти віч-на-віч із Бойком, обіграти голкіпера збірної України і пробити. В останню мить той же Кривцов виправився за свою похибку і у відчайдушному підкаті перевів м’яч у стійку власних воріт.

Чехи намагалися атакувати, але підопічні Петракова знайшли шанс організувати свою контратаку. На 27 хвилині Зінченко запустив флангом Тимчика, динамівець прострілив у штрафний майданчик господарів точно на Корнієнка, який першим дотиком прийняв м’яч, а другим потужно надіслав його у ближню дев’ятку воріт чехів – 0:1!

До перерви найпомітнішим футболістом на полі був Денис Бойко

Голкіпер української команди здійснив класний сейв після удару Пешека, який в один дотик цілив у дальній кут воріт гостей.

Після перерви обидві команди продовжили грати на зустрічних курсах. Україна могла збільшити свою перевагу в рахунку на 64 хвилині. Сирота перехопив м’яч на половині поля чехів, відпасував на Зубкова, а той прострілив у напрямку Ярмоленка. Вінгеру Вест Гема забракло сантиметрів, щоби переправити м’яч у порожні ворота Штанека.

Господарі відповіли супершансом Тецла. Форвард Славії скористався неузгодженими діями Качараби та Зінченка, і з декількох метрів пробив у стійку воріт Бойка.

Збірна Чехії не здавалася і свого, на жаль, все ж досягла. Прикро, що фатальними для українців знову стали останні секунди матчу. На третій компенсованій до другого тайму хвилині (із трьох) господарі організували атаку, яку ударом з-за меж штрафного майданчика гостей завершив Видра. Нападник поцілив точно у дев’ятку воріт Бойка – 1:1.

Збірна України знову втрачає перемогу і доводить свою нічийну серію до 6 матчів поспіль.

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …